Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Хто платить за дівич-вечір?
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
'Хто
Питання зовсім не простий. Перш за все, необхідно виходити з того, кому це потрібно. Відомо чимало прикладів, коли дівочі вечірки перед весіллям взагалі не влаштовувалися. Деякі вважають цей захід взагалі безглуздим. Інші, навпаки, надають йому важливого значення, оцінюють його як свого роду ритуал прощання з дівуванням і вступ нареченої в сімейне життя. Ніхто не заперечує, що заміжжя - важливий крок. Спосіб життя нинішньої нареченої скоро кардинально зміниться. Саме цей момент - перехід з девической безтурботного життя в нову, сімейну - і зазначає наречена напередодні весілля.
При підготовці дівич неминуче виникне питання, хто платить за дівич-вечір? А хто є ініціатором його проведення?


Коли платить наречена


Якщо наречена ініціює дівич-вечір, то логічно припустити, що платить за дівич-вечір саме наречена.
З іншого боку, ініціаторами проведення дівич-вечора можуть бути свідок нареченої, її найближчі подруги. Особливо актуально, коли дівич-вечір для нареченої організовують подруги по гуртожитку. Коли одна з дівчат, що живуть в гуртожитку, виходить заміж, це рівносильно її відходу з родини. Подія одночасно і смутне, і радісне. Сумно розлучатися з подругами. Радісно від думок про майбутнє щастя.
В даній ситуації можливо, що або свідок платить за дівич-вечір, або подруги.

Коли платять подруги


Найбільш оптимальним є варіант, коли подруги, бажаючи зробити нареченій подарунок перед весіллям, і організовують вечірку, і платять за дівич-вечір.
Взагалі, такий захід, як дівич-вечір, не потрібно сприймати як особливе торжество. Немає ніякої необхідності замовляти ресторан, наприклад. Достатньо організувати невеликий пікнік на природі (влітку) або затишний вечір в домашній обстановці. З частувань досить легкого вина, фруктів і солодощів.
Якщо виходити з того, що на дівич-вечір приходять все ж близькі подруги, логічно припустити, що подруги ж і запропонують нареченій, що частина витрат вони візьмуть на себе. Хороші подруги і дівич-вечір організовують спільно з нареченою, і оплачують витрати спільно.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: