Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ховерборд від Lexus: що це таке і як це працює
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Компанія успішно випробувала прототип скейта, що літає по повітрю. Ховерборд от Lexus: что это такое и как это работает

Ми вже нещодавно розповідали тобі про диво-дошці від Lexus в матеріалі про найбільш незвичайні речі, вироблених автоконцернами. Поспішаємо повідомити, що проект Lexus знаходиться в завершальній стадії: в Барселоні пройшли успішні випробування прототипу ховерборда. Ось як катання на цій неймовірній дошці виглядає у реальному житті:

Проект ховерборда Lexus стартував 18 місяців тому. Lexus залучив до нього вчених з інституту IFW (Дрезден, Німеччина) і компанії evico GmbH, що спеціалізуються на технології магнітної левітації. Після проведення численних випробувань за участю професійного скейтбордиста і ховербордиста Росса Макгурана в Дрездені, команда прийняла рішення випробувати максимальні можливості ховерборда і провести додаткові тести в динаміці.

«Я присвятив скейтборду 20 років, але на ховерборде, який ширяє над поверхнею, не відчуваючи сили тертя, мені довелося розвивати інші навички, зокрема, утримувати правильне положення тіла і зберігати баланс перебуваючи на ховерборде. Це абсолютно новий досвід», - зазначає професійний скейтбордист і ховербордист Росс Макгуран, якого ти щойно бачив у ролику.

Після презентації ховерборда Lexus в червні для його випробувань було створено спеціальний "ховер-парк", в якому поєднуються елементи траси для скейтбордингу і сучасні технології. В Барселону з Дрездена було доставлено 200 метрів магнітного треку, який був прокладений під ховерпарком для проведення динамічних тестів. Таке покриття дозволяє показати трюки, недоступні для виконання на скейтборді — наприклад, рух над поверхнею води.

В основі технології ховерборда Lexus - два резервуара-кріостата, у яких міститься надпровідний матеріал. Його температура підтримується на рівні мінус 197 градусів за рахунок занурення в рідкий азот. Дошка поміщається на трек, під поверхнею якого розташовуються постійні магніти. Д-р Олівер де Хасс генеральний директор компанії evico, пояснює принцип дії: «Надпровідники в дошці взаємодіють з магнітним полем треку, підтримуючи відстань між дошкою і поверхнею треку, дозволяючи ховерборду парити над землею. Цієї сили досить, щоб спортсмен міг стояти і навіть стрибати на ховерборде».

.
21 січня 2018 в 09:47  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: