Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Хитра жінка
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Що значить хитра дружина?

Хитрої може бути не кожна жінка, це не у всіх виходить.Така дівчина вміє стримувати емоції, бути природною.Робить вона це тому, що не хоче руйнувати сімейні узи, не влаштовуючи скандали і істерики.Можливо навіть прощення серйозних зрад, тому що така особа вміє правильно поводитися в таких ситуаціях.

Хитра жінка

4У вихованні жіночої статі, батьки часто дають зрозуміти, що сильний у всьому чоловік.Багато хто з цим міфом йдуть все життя, а багато хто просто йдуть на хитрість, прояснивши всі тонкощі і слабкість чоловіка.Сильна стать навіть забавляє самовпевненість і самодостатність дівчата, адже завдяки таким якостям, їх відносини носять змагальний характер, що зміцнює спільні узи.

Жіночі хитрощі:

Свою справу

Жінка починає займати свій вільний час, хобі, будь то відкриття бізнесу, гуртка творчої самодіяльності, дитячі школи занять.Це є найголовнішою хитрістю слабкої статі, адже час витрачається даремно: на пресу і соціальні мережі, а пускається в справу.

Навчання

Вчитися можна як у коледжах, інститутах, на курсах, так і самостійно вивчати літературу за фахом будинку.Так жінка стає розумнішою, пізнає нове і це дуже головний акцент при житті з хлопцем.

Хитра дружина любить заняття рукоділлям, шиттям

2Коли дівчина починає пізнавати тонкощі даного роду занять, то вона цим самим показує свої сильні сторони, що вона сама здатна в'язати, шити одяг.Такий фактор називається – не бути як всі.Чоловіки це цінують і люблять, а значить, будуть пишатися жінкою.

Успіх

Щоб його досягти дівчині важливо, приділити частинку часу свого тіла, обличчя, волосся, одним словом, змінюватися, бути завжди красивою.Так само бути в курсі всіх подій, нововведень, це дозволяє вільно спілкуватися на будь-які теми, що теж дуже розумно й хитро.

Добре жити з хитрою жінкою?

3Деяким легко, іншим же дуже складно.Ці основні моменти хитрощі можна надолужити, щоб чоловік був просто в захваті.Якщо чоловік ніколи раніше свою половинку не бачив хитрою до шлюбу, то в подальшому йому буде непросто, але знову ж таки, все залежить від його характеру, хто мириться, хто йде.Якщо жінка до заміжжя була хитрою, і залишилося після такої, то багато чоловіків цього навіть не зрозуміють і не помітять.

Жіночі хитрощі – це запорука довгого і щасливого шлюбу у взаєморозумінні, про який мріє все чоловіче населення.Читайте також поради жінкам: Як зберегти шлюб? Поради дружині

Приклад з життя про хитру дружині

5Коли одного разу чоловік завів собі коханку і не приїхав додому ночувати, дружина всіма способами все розпитала.Приїхавши на обід, вона вирішила не таїти в собі образу і сказала все, що знає.Такого повороту чоловік точно не очікував, і, намагаючись проковтнути застряглий шматок їжі в горлі, очима вимолював прощення.Дружина розуміла, що пригоди не припиняться, адже рано чи пізно він знову піде гуляти, тому вирішила використати ситуацію з вигодою для себе.Вона з посмішкою глянула на чоловіка і заявила, що хоче путівку до Таїланду.Чоловік же від шоку носив її на руках, і говорив що купить, адже він так винен.

Дружина розповіла ситуацію сестрі в подробицях.Вона, звичайно, була в шоці, лаялася, чому не вигнала чоловіка за таку образу, на що її кровинка відповіла: « Знаєш, зрада властива кожному чоловікові, адже це закладено в генах, а от зберегти сім'ю зможе не кожна жінка по своїй дурості.Краще бути розумнішими і викроїти для себе вигоду, склавши список бажань на подальші пригоди чоловіка, тим самим, всі будуть щасливі.І можливо, статут постійно витрачатися на примхи дружини, чоловік одного разу назавжди забуде про коханок».

Приклад з життя про хитру дружині допоможе зрозуміти суть щасливого шлюбу.Головне в хитрою жінці — це терпіння і спокій, завдяки таким сильним рисам характеру, в родині буде мир і спокій.Це насправді дуже просто, головне — проявити ініціативу.

.
20 січня 2018 в 17:22  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: