Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Хелловін
Хеллоуїн – це приголомшливо захоплюючий свято, який буде цікавий для всієї сім’ї. Зародився він на території сучасної Великобританії. Святкують це свято 31 жовтня в більшості країн світу.
Якщо ви хочете розважитися всією сім’єю, вбратися в забавні костюми, зробити страхітливий грим і піти лякати один одного на вулиці міста, розігруючи моторошні сценки, то це свято просто чудово впорається з таким завданням. Тому сміливо можете додавати його в календар подій сім’ї, щоб завжди пам’ятати про нього і готуватися заздалегідь. Особливо люблять це свято діточки, ну а дорослі зможуть легко поринути в дитинство.
Багато людей не звертають увагу на Хеллоуїн, так як просто не знають як відзначати це свято. Все дуже просто. Купіть або пошейте собі костюм якоїсь нечисті, наприклад, графа Дракули або мумії. Не забудьте придбати супутні складові костюма, такі як маска, ікла, зброя і т. д. Підберіть собі найбільш підходящий макіяж і зачіску, якщо це необхідно. Можете зробити собі кумедну кошик для заохочень, наприклад, з гарбуза (якщо будете заробляти подяка). Майже готово! Зберіть невелику компанію «страшилок» і виходьте на вулицю. Часто у цей день «нечисть» ходить в гості до друзів або родичів, лякаючи або забавляючи їх страшними пісеньками. За це всі учасники компанії отримують цукерки або гроші.
Можливо, ви ставите питанням: чому його святкують? Ну як мінімум тому що це один із самих веселих і забавних свят у році. Ви зможете відірватися всією родиною і на час забути злободенні клопоти. Також відзначають його в ніч перед Днем усіх святих вже дуже багато років. Так що навіть якщо ви вже зовсім доросла людина, то все одно не бійтеся відчути себе дитиною і з головою пориньте в цей таємничий і страхітливий, але в той же час веселе свято.
сьогодні о 14:42  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: