Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо
Знайдено 1 новину

https://my.unice.com.ua/ksyhaBobrova

Коротко про виробників із каталога UNICE

Вся продукція турецьких фабрик має сертифікат ISO, Halal i GMP. Німеччина, Польща, Україна - ISO і GMP✔

✔FLORMAR - італійський, бренд, йому більше 50 років, зараз заводи знаходяться на території Туреччини.
Прославився лаками для нігтів і декоративною косметикою. На світовому ринку - flormar бренд # 1, і має 1/4 частку косметичного ринку Туреччини! Клієнти України люблять і знають - раніше продавався в усіх магазинах. Розкручений бренд! З 2017 року ЮНАЙС - ЄДИНИЙ офіційний представник FLORMAR в Україні.

✔FON cosmetic - Туреччина, з 1985 року виробляє високоякісні аромати за доступною ціною. Відмінність - незвичайний креативний дизайн, висока стійкість і насиченість ароматів. У штаті працює 10 парфумерів французів!!!

✔FLOSLEK і DERMOFUTURE - це креми - інноваційні технології, швейцарські лабораторії, фабрики в Кореї (крем з муцином равлика, зміїною отрутою, гіалуроновою кислотою ...), світове визнання і міжнародні нагороди.

✔THALIA - турецька бренд, широко відомий в Туреччині і Європі. Більш 50 років безперервна робота. Має сертифікати на продукцію з ефірними маслами, вирішальну проблему випадіння волосся!
Це натуральна косметика, безсульфатні шампуні. Славиться тим, що продукція не містить парабенів, нафтопродуктів, хімікатів ...

✔MARION - Польща, 28 років на ринку. Фарби для волосся безаміачні, якісні фарби з аміаком, відтінків шампуні. Власна хімічна лабораторія, строгий контроль якості. Ряд нагород за діяльністю і досягнення.

✔BLUX cosmetics - Польща, більше 28 років на ринку. Власник фабрики з виробництва побутової хімії, великий виробник з великим досвідом. Засоби не містять парабенів, фосфатів, екологічні.

#unice #каталог #краскадляволос #бизнес #красота #турецкаякосметика #уходзаволосами #юнайс #дополнительныйзароботок #свобода #парфюмерия #уходзалицом #маскидлялица #маскидляволос #здоровье #витамины #уходмужщинам #уходдетям

https://my.unice.com.ua/ksyhaBobrova
Показать полностью..

4 листопада 2018 в 16:23  |  Коментувати
Сподобалось 0 человеку
Вподобайка