Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Гвоздики на день Перемоги
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Чому дарують гвоздики на день Перемоги

4Війна, яка забрала мільйони життів, війна стала страшним спогадом, війна, що закінчилася перемогою... Страшно уявити, які труднощі і страхи довелося пережити солдатам, які врятували країну від загибелі.Важко переоцінити їх внесок у мирне небо над головами жителів неосяжної Росії.

 

Неможливо висловити подяку за спокійний час і світ, які вони нам принесли.Вже 70 років вся країна святкує День Перемоги, намагаючись віддячити ветеранам війни за їх мужність і силу.

Гвоздики на день Перемоги

1Вже давно червона гвоздика асоціюється саме з днем Перемоги, в цей день їх дарують ветеранам, їх покладають до пам'ятників та до вічного вогню.Так чому дарують гвоздики на день Перемоги? Ця квітка є символом пролитої крові за роки війни.Він уособлює мужність, стійкість солдатів і подолання ними труднощів за довгі роки війни.Все це дуже символічно в цей подіти, так як 9 травня не тільки святкують день Перемоги, але це ще і день пам'яті полеглих.

Символіка дня Перемоги

3До символіки дня Перемоги крім гвоздик з недавніх пір відносять також георгіївську стрічку, в якій поєднуються два кольори – помаранчевий і чорний.Така стрічка в точності відповідає стрічці на медалі «За перемогу над Німеччиною», яку вручали всім радянським військовослужбовцям періоду Великої Вітчизняної Війни.Вперше георгіївські стрічки роздавали в рамках акції в 2006 році, але з тих пір вона чітко закарбувалася в пам'яті, як невід'ємна частина святкування 9 травня.Мета акції – не дати забути новим поколінням про те, ким і якою ціною була здобута перемога.Напередодні літа читайте також статтю про літній відпочинок: Недорогий відпочинок влітку на море

Поради, як відзначити день Перемоги

Багато замислюються про те, як найкраще відсвяткувати річницю великої перемоги.А так як 9 травня вже давно став вихідним днем, безліч варіантів проведення свята.Тут представлені деякі поради, як відзначити день Перемоги:

  • 4Відвідайте парад Перемоги.Це не просто видовищне дійство, яке буде цікаво не тільки вам, але й вашим дітям, парад Перемоги – це найпоширеніший спосіб віддати данину поваги ветеранам, висловити глибоку повагу і показати їм, що їхні діти й онуки пам'ятають їх вчинок і їм безмежно вдячні.
  • Якщо є можливість, відвідайте особисто ветерана війни.Їм не потрібні дорогі подарунки або хвалебні оди, скажіть щире спасибі, випийте чаю і просто поговоріть по душах зі свідком війни.Ви не тільки дізнаєтеся про війну з перших вуст, але і подаруйте ветерану величезну дозу радості в цей день.Не забудьте подарувати гвоздики на день Перемоги.Прийнято, що їх має бути 5-7 штук, але ви можете створити цілий букет з цих кольорів.
  • Відвідайте з дітьми кілька пам'ятників героям війни.Розкажіть дітям про подвиги солдатів і про суть свята Перемоги.
  • Відвідайте святкові виступи хорів військових.Вони відмінно створюють святковий настрій в цей знаменний день.
  • Салют.Це найулюбленіше і популярний захід дня Перемоги.З кожним роком організатори намагаються влаштувати все більш феєричне шоу, а в ювілейні дати створюють наймасштабніший і незабутній феєрверк на честь перемоги у найстрашнішій війні останнього століття.

 

.
20 січня 2018 в 17:24  |  Переглядів: 22  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: