Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Google Plus закривається після виявлення даних
Google закриває соціальну мережу соціальних мереж "Plus" для споживачів після виявлення у березні виявленого недоліку, який міг би показати деякі особисті дані до 500 000 чоловік.

Оголошення з'явилося в понеділок на блогі, який ознаменував перше публічне опитування Google про помилку конфіденційності.

Google навмисно уникає розкриття проблеми на той час, частково, щоб уникнути регуляторного контролю та пошкодження його репутації, згідно з історією Wall Street Journal, яка цитувала анонімних осіб та документи.

Американська компанія відмовилася коментувати доповідь Журналу і повністю не пояснила в своєму повідомленні в блозі, чому вона утрималася від виявлення помилки до понеділка.

Помилка Google Plus дозволило б дозволити до 438 зовнішніх додатків, щоб згортати імена користувачів, адреси електронної пошти, професії, старі та вікові категорії без дозволу.

Компанія не знайшла жодних доказів того, що будь-яка особиста інформація, на яку поширюється плюс порушення, була використана неправильно.

Часові строки, викладені компанією Google, вказують на те, що компанія виявила, що конфіденційність минув приблизно в той же час, коли Facebook перебував під пожежами в результаті витоку в набагато більш популярній соціальній мережі.

Розбиття Facebooks показало персональну інформацію від 87 мільйонів користувачів Cambridge Analytica, компанії з видобутку даних, пов'язаної з кампанією президента Дональда Трампа 2016 року.

Запущений в 2011 році, Google Plus повинен був бути претендентом на Facebook, в якому зараз налічується більше двох мільярдів користувачів.

Проте Плюс вискочив і швидко перетворився на цифрове місто-привид, спонукавши Google почати де-підкреслювати це кілька років тому.
9 жовтня 2018 в 08:58  |  Переглядів: 114  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: