Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Google Plus видав дані 500 000 користувачів
Приватні дані від 500 000 користувачів соціальної мережі Google Plus можуть опинитися на вулиці. Компанія Google вирішила зберегти витоку даних під кришкою, і Google підтверджує це після повідомлення від The ​​Wall Street Journal.

Компанія Google оголошує про завершення споживчої версії Google Plus у повідомленні про вразливість. Соціальна мережа була запущена в 2011 році як конкурент для Facebook, але ніколи не вийшла з поля.

Соціальні медіа знаходяться під збільшувальним склом, оскільки великий обмін даними в Facebook, який також був оголошений навесні. Третім сторонам було надано доступ до даних десятків мільйонів користувачів . Facebook у багато разів перевищує Google Plus.


За даними Google, в березні виявлено помилку в програмному забезпеченні. Ця помилка гарантувала, що дані, які користувач не надав "публіці", все ще можна знайти протягом двох тижнів. Це включало в себе інформацію про імена, адреси електронної пошти, професії, стать та вік користувачів, але не повідомлення, фотографії, відео або номери телефонів.
Технологічний гігант стверджує, що так звана "помилка" в програмному забезпеченні була виправлена ​​в тому ж місяці, і вона не має ознак того, що зловмисні сторони бачили або неправильно використовували цю інформацію. Google не повідомляє з певністю, які користувачі постраждали від витоків.

У наступні десять місяців компанія Google Plus буде виключена для споживачів. Послуга також може використовуватися компаніями. Ця гілка існує.
9 жовтня 2018 в 09:02  |  Переглядів: 87  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: