Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Гліколева кислота
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Гліколева кислота У вас навіть може не бути телевізора, але про те, що косметологічні засоби на основі гліколевої кислоти надзвичайно корисні, чути доводилося обов'язково. Те, що ця гліколева кислота - дуже класна штука, зрозуміло, але чому саме, і що це взагалі за речовина таке? Відкриємо завісу таємниці.

Користь гліколевої кислоти для обличчя


Гліколева кислота - натуральне речовина, що добувається із цукрового очерету. Її відносять до корисним альфагидроксикислотам. У своїй категорії речовина вважається одним з найефективніших і найбільш безпечним. Удосконалення сучасних технологій дозволило налагодити виробництво гліколевої кислоти синтетичним шляхом, але основні характеристики речовини при цьому залишилися незмінними.
Популярністю в косметології кислота почалася користуватися, завдяки своєму отшелушивающему ефекту. Всі засоби на основі цієї речовини дуже акуратно і безпечно знімають відмерлий шар епітелію. Після процедури з використанням коштів з гліколевої кислотою на поверхні залишається тільки оновлена, очищена й омолодженою шкіра. Так що, якщо ви шукаєте який-небудь ефективний засіб, що запобігає старінню шкіри, обов'язково звертайте увагу на те, щоб у його складі була гліколева кислота.
Щоб ви розуміли, наскільки корисним є це засіб, опишемо коротко його косметичне дію. Отже, гліколева кислота володіє такими перевагами:

 • ефективно і швидко очищає шкіру;

 • виробляє зволожуючий ефект;

 • маскує недоліки шкіри і робить її більш еластичною;

 • дбайливо видаляє відмерлі частинки шкіри і зменшує глибину зморшок;

 • дозволяє добитися рівного кольору шкіри.


 • Косметика з гліколевої кислотою


  Сьогодні гліколева кислота додається в абсолютно різні косметичні засоби: креми, гелі, сироватки, тоніки, пілінги. Оскільки ця речовина вважається одним з найбільш ефективних, назва його в списку складових того чи іншого засобу буде знаходитися в перших рядах.
  Дуже часто в складі кремів, гелів та іншої косметики з гліколевої кислотою вказується процентний вміст активної речовини. На цей показник увагу потрібно звертати обов'язково. Справа в тому, що ті кошти, яких гліколевої кислоти менше десяти відсотків, володіють слабким ефектом, а відповідно і користі від них буде не так багато, як хотілося б. Якщо ж ви збираєтеся комбінувати кілька різних видів косметики, то низький вміст гліколевої кислоти в одному з них може компенсуватися високим відсотком в іншому.

  Як застосовується гліколева кислота в косметології?


  Професіонали використовують гліколеву кислоту як ефективний засіб для чищення шкіри. Завдяки тому, що засіб діє швидко і радикально, але при цьому дуже м'яко, його нерідко застосовують для усунення прищів .
  У салоні процедура чищення займає не більше півгодини: дерматолог наносить на обличчя пацієнта кислоту (зазвичай Гліколева кислота п'ятдесятивідсоткову або вище) і через кілька хвилин змиває її спеціальним засобом. Водою знімати маску не можна - можуть вийти сильні опіки.
  Важливо розуміти, що використовувати чисту гліколеву кислоту від прищів можуть тільки дерматологи. В домашніх умовах краще всього застосовувати спеціальні косметологічні комплекси, пілінги.
  До речі, пілінги на основі гліколевої кислоти - справжня знахідка для шкіри обличчя: зморшки поступово зникають, з'являється здоровий рум'янець, йдуть багато проблем. Якщо ви збираєтеся робити маску-пілінг з кислотою вдома, то обов'язково дотримуйтесь інструкції, щоб отримати максимальний ефект.
  19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: