Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Гімнастика заробітчанина
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Коли ти бачиш хирлявого уродженця Середньої Азії, волокущего на спині 17 мішків з цементом, — дух захоплює. Але не переживай: ти теж так можеш, потрібно лише трохи потренуватися.

Коли ти бачиш хирлявого уродженця Середньої Азії, волокущего на спині 17 мішків з цементом, — дух захоплює. Але не переживай: ти теж так можеш, потрібно лише трохи потренуватися.

 Фото 1 - Гимнастика гастарбайтера Фото 2 - Гимнастика гастарбайтера Фото 3 - Гимнастика гастарбайтераФото 4 - Гимнастика гастарбайтера 

 Прогин перед начальством

Спина — слабке місце будь-якого робочого. Хоча б раз в день відклади лопату і як слід потягни спину. Зігнися в попереку, прагнучи скластися рівно навпіл, тримаючи ноги максимально прямими, а корпус притискаючи до ніг. Можеш обхопити руками щиколотки, якщо так тобі зручніше. Стій 30 секунд, намагаючись відчути розтягування м'язів. Робити вправу краще перед виконробом — може, розтане і видасть премію.

 Статеве питання

Висок, тим більше електронні — недозволена розкіш. Якість укладеного підлоги можна міряти гастарбайтерів. Попроси будівельників прийняти зображену позу і примусь ними підлогу щільним шаром. Чим більше людей впаде — тим менш рівна підлога. Заробітчани можуть втішати себе тим, що тренують рівновагу і поліпшують поставу.

 Здача об'єкта

Ця подія зазвичай супроводжується бурхливим розпиванням напоїв. Платять на будівництві небагато, тому похмільний ранок на бетонних плитах буває суворим. Допомагає будівельникам нехитра вправа: розведи руки на 90-100 см, схватись за перекладину і повисни на ній, відчуваючи напругу в плечах. Почекай півхвилини. Легені при цьому розкриваються, кров насичується киснем і очищається від токсинів.

 Голос гір

Виставив праву ногу вперед на метр з невеликим. Розгорни стопу на 90° по відношенню до лівої. Витягни руки паралельно підлозі і завой що є сили — може, це приверне увагу начальства до мізерності обіду і загальної антисанітарії на будмайданчику. Навіть якщо не притягнеш начальника — расправишь поставу і розтягнеш м'язи ніг.

.
21 січня 2018 в 13:40  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: