Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
FIT SMART: твій найкращий результат
Не Зупиняйся | | Психологія
adidas miCoach презентував нову тренувальну систему FIT SMART.  FIT SMART: твой лучший результат Компанія adidas оголошує про розширення популярної лінійки цифрових тренувальних систем miCoach і являє FIT SMART – пристрій для інтенсивних тренувань, що вимірює пульс, кількість витрачених калорій, швидкість, дистанцію і довжину кроку прямо з зап'ястя.
Створений для бігу, тренувань та фітнесу, FIT SMART, на відміну від інших трекерів, представлених на ринку, вимірює пульс у співвідношенні з фізичним навантаженням, вибираючи відповідну для користувача інтенсивність і дозволяючи досягати кращих результатів.
Пристрій важить всього 58 грам, відрізняється ергономічністю і зручністю в експлуатації. Об'єднуючи в собі мінімалістичний дизайн, зручний силіконовий ремінець і інтуїтивне управління, FIT SMART був створений в Німеччині, щоб стати найважливішою частиною екіпіровки кожного атлета. Екран зі світлодіодами дає наочне уявлення про інтенсивність тренування завдяки чотирьом кольоровим зонам: синьої, зеленої, жовтої і червоної. Вібрація і візуальні підказки дають користувачеві зворотний зв'язок, допомагаючи отримати максимум від кожного тренування.
Націлене на людей, що віддають перевагу грунтовний підхід до тренувань, FIT SMART працює з новітнім мобільним додатком, яке допомагає людям ставити тижневі мети, а також складати довгострокові тренувальні плани. Тижневі мети – ключова функція серпневій версії популярного додатка miCoach Train and Run. Додаток пропонує ефективні тренування, сформовані на основі серцевого ритму і мотивуючі нагороди за досягнення короткострокових цілей.
«Тижневі мети змінюють установки, спосіб мислення, дозволяючи тренуватися більш ефективно», - коментує Марк Верштеген, президент і засновник EXOS (раніше - Athletes' Performance / Core Performance). – «Те, ким ми є, як ми живемо, залежить від наших звичок, приблизно 90% наших щоденних дій – результат роботи підсвідомості. Завдяки постановці тижневих цілей у людей з'являються переможні ритуали, які стають новими звичками протягом декількох тижнів. Говорячи мовою тренувань, користувач проактивно оновлює свою операційну систему, і це наділяє її силою і відвагою, щоб невблаганно знаходити шляхи вдосконалення себе та досягати нових висот».
FIT SMART зберігає до 10 годин тренувальної інформації і синхронізується з платформою miCoach через Bluetooth, а також з додатком miCoach Train and Run на мобільних телефонах користувачів. Через додаток користувач зможе налаштувати FIT SMART під себе, а також отримати доступ до 100 безкоштовним тренувальних планах, розроблених у співпраці з професійними тренерами EXOS.
Підлогу Годио, глава GM adidas Digital Sports, зазначив: «Ми завжди співпрацювали зі спортсменами, щоб розуміти їх потреби, створювати інноваційні розробки, які дозволили б їм досягати найкращих результатів. FIT SMART – новий крок у створенні спортивних пристроїв найвищого рівня, які доступні як для спортсменів-професіоналів, так і для людей, які хочуть виглядати і відчувати себе краще. Ми віримо, що FIT SMART є надійним та ефективним інструментом для тренувань. І FIT SMART дійсно працює, не просто аналізуючи процес тренувань, але допомагаючи ставити цілі і досягати їх».

FIT SMART представлений в чорному і білому кольорах в двох розмірах. Продукт надійде в продаж в середині серпня 2014 року. У США старт продажів FIT SMART намічений на 17 липня. У Росії FIT SMART буде доступний з 15 серпня в інтернет-магазині adidas.ru.
  .
21 січня 2018 в 10:12  |  Переглядів: 13  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: