Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Фінанси
Як тільки чоловік заводить свою сім’ю, у нього з’являється нова обов’язок — забезпечити її фінансово.
Ще в середні століття було заведено так, що жінка після весілля займається господарством і дітьми, а чоловік заробляє гроші. У наш час багато чого змінилося, і чоловік, і жінка працюють нарівні, і обидва приносять гроші в сім’ю. Однак, крім роботи жінка займається як і в колишні часи господарством і дітьми. Але залишається та немногая частина жінок, які не працюють, та їх забезпечує чоловік.
1. Чоловік вважає себе годувальником в сім’ї і не хоче, щоб його дружина працювала. Але при цьому чоловік повинен забезпечувати сім’ю, щоб грошей вистачало. Тоді жінка займається домом і дітьми.
2. Молоді мами, які сидять у декреті. Такі жінки фізично не можуть працювати, так як вони піклуються про самому головному члені сім’ї — дитину. Але це не означає, що вона не зможе вийти на роботу потім.
3. Жінки, які не хочуть працювати. Наприклад, з дитинства батьки прагнули показати доньці, що головний обов’язок жінки — це дім. В родині дівчинки було так і тому іншого вона не знає.
4. Жінка працює, але отримані гроші витрачає виключно на себе. З одного боку, це хороший стимул для чоловіка, щоб він прагнув більше заробляти.
На Заході, як правило, у сім’ях панує рівноправність у всьому, в тому числі обоє приносять фінанси в сім’ю. На Сході інший підхід: жінкам там вчитися заборонено, а працювати і поготів. Чоловік повинен повністю забезпечувати своїх дружин однаково.
Інше питання: як приносити гроші в сім’ю?
Чоловік повинен приносити всі зароблені гроші в сім’ю, при цьому залишаючи невелику частину на особисті витрати. Але принесеної суми повинно вистачити на те, щоб прожити наступний місяць і зуміти відкласти невелику частину.
Милі дами, навіть якщо ви заробляєте достатньо, не показувати цього своїм другим половинкам. Все-таки чоловікам важливо відчувати себе важливими і потрібними. А де як не в забезпеченні своєї сім’ї матеріально він може це показати. Якщо у нього з’явиться така можливість, то він буде намагатися і старатися.
сьогодні о 14:24  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: