Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Фен-шуй
Давно визнано дослідниками в багатьох областях знання, що Стародавній Схід і його вчення – одні з наймудріших за всі часи і народи. Людство, заселявшее далекосхідну зону, здавна володіла унікальними знаннями про те, як тримати своє тіло і дух чистоти, гармонії з собою та природою.
У наше століття, коли навколо все більше стає машин і гігантських будівель, дуже важко знайти затишне містечко, щоб залишитися наодинці з собою, привести в порядок думки і, тим більше, насолодитися пишністю світобудови.
Не так-то просто і підібрати правильне місце для облаштування свого житла. Давня практика феншуй – кращий помічник в питаннях гармонії. Зміст феншуй в тому, що всьому є своє місце в цьому світі, тому, знайшовши потоки енергії Ци, можна сміливо розташовувати речі на цих місцях, тоді в оселі буде затишок, добробут і сприятлива атмосфера.
Поняття феншуй досить велике за кількістю історичної і духовної інформації, тому, щоб зрозуміти, що це таке, необхідно познайомитися з деякими особливостями вчення. Приміром, саме значення назви перекладається, як вода і вітер. Поєднання цих двох стихій вказує на прагнення східних мудреців у всьому слідувати природі.
Будинок необхідно обстраивать там, де найбільш сприятлива для цього грунт і місцевість. А речі розставляти в будинку подібно до того, як розпоряджається всім мати-природа. Якщо знайти потоки Ци, можна позбутися від земної нещастя і досягти небесного рівноваги і задоволення.
Створити подібну атмосферу у себе вдома цілком реально. Для цього існують різні амулети: чотки, нецке, а для християнських релігій ікони, хрестики. Перебуваючи в руках або поруч з людиною, вони наповнюються життєвою енергією, запам’ятовують людську енергетику і зберігають її в будинку, захищаючи його від поганого настрою та негативного впливу ззовні.
сьогодні о 14:04  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: