Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Епілятор і депілятор - різниця
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
Епілятор і депілятор - різниця Волосся - одне з прикрас жінки, про яку вона так піклується, набуваючи все нові шампуні, засоби для їх зміцнення і блиску шевелюри. Але це відноситься тільки до волосся на голові, а ось з'являються в будь-яких інших місцях волосинки викликають стійке бажання позбутися від них. І якщо вже й не назавжди, то хоч на якомога більш тривалий термін. І бажано, щоб знову виросли волоски були не товщі й не темніше своїх попередників. Завдання складне, але цілком здійсненне.
Сьогодні до послуг жінок і дорога лазерна епіляція, і різноманітні станки для гоління, креми для депіляції, і електричні епілятори.
В чому різниця?
Для того щоб позбутися від волосків, які ви не бажаєте бачити на власному тілі, можна скористатися безліччю засобів та приладів, але суть всіх способів видалення волосся зводиться до двох видів - епіляції і депіляції, різниця між якими досить істотна.
Депіляція - це метод видалення волосяного покриву, який знаходиться на поверхні тіла. Тобто, всі кошти для проведення депіляції дозволяють видалити волоски, найчастіше способом механічного збривання. При цьому волосяні фолікули залишаються недоторканими. Після втрати волосся, цибулина, випробувала потрясіння, приходить у себе, і знову формує новий волосок, який вже через день, а то й через кілька годин, знову показується на поверхні. Жарти - жартами, але приділяти час депіляції щодня - та ще морока!
А чим же відрізняється епіляція від депіляції, і так чи істотні ці відмінності? Справа в тому, що при епіляції волосяні фолікули значно пошкоджуються, так як прилад висмикує їх разом з цибулиною. Вона, звичайно, з часом відновлюється, але відбувається цей процес протягом кількох днів, а те і тижнів. Крім того, волосинки втрачають силу, в них міститься менше пігменту, тобто зовні вони стають менш помітними, тонкими і ламкими. Очевидно, що різниця між епілятором і депилятором є.

Види епіляції і депіляції


До депиляторам відносяться наступні пристрої і речовини:

 • бритва ;

 • хімічні креми, розчиняють видиму частину волосся;

 • біологічні склади ( косметичний віск , патока, карамель, цукор і тд.);

 • виброэлектрические депілятори.


 • Електричні епілятори поділяють на три види. Першими на ринку з'явилися пружинні епілятори, але швидко изнашиваемой пружини, яка, власне, і висмикувала волоски, постійно згинаючись, вони не змогли завоювати популярність. Їм на зміну прийшли дискові моделі. При обертанні диски по черзі зближувалися один з одним, затискаючи таким чином волоски і висмикуючи їх. Трохи пізніше ця модель була доопрацьована. Так з'явився пінцетний епілятор. Принцип його роботи залишився тим самим, але ефективність значно збільшилася.
  Епіляція також проводиться за допомогою лазерних променів, електричного струму і світлової енергії (фотоепіляція). Ці методи найбільш ефективні, так як у волосків не залишається шансів на виживання - фолікули руйнуються остаточно. Епілятор і депілятор - різниця
  Правильний вибір
  Однак сказати однозначно, що краще - епілятор або депілятор, не можна, так як деякі нюанси використання епілятора все ж є. Якщо депілятори можна використовувати в домашніх умовах, попередньо ознайомившись з інструкцією, то з епіляцією слід бути обережними. Видалення волосся можуть здійснювати тільки фахівці з медосвітою в косметичних салонах або естетичних клініках, які розкажуть вам, як правильно здійснюється епіляція або депиляция. Це, звичайно ж, не стосується, побутового епілятора.
  18 січня 2018 в 23:47  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: