Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Енергетичні вампіри в сім'ї
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Будинки енергетичний вампір

17Будинок — це притулок для відновлення сил після важкого робочого дня.Будинок, вогнище — це те місце, що дає гармонію і спокій, куди хочеться повертатися, відчувати себе захищеним кам'яною стіною від зовнішніх подразників.Так хочеться побути в тиші, відпочити, зайнятися улюбленою справою, підготуватися до завтрашнього дня, скласти плани і поміркувати про минулий день.Але що ж робити, якщо не хочеться йти додому? От буває через непорозуміння в родині немає в людини всіх перерахованих вище почуттів.Тільки роздратування і спустошеність.У такому випадку, варто розібратися, хто в домі краде вашу енергію?

Мати – вампір

16Чому так буває, що у матерів з невпорядкованого життям діти також не можуть влаштувати своє? Наприклад, у матері немає особистого життя, тоді в 90 відсотках випадків у дитини теж не буде особистому житті, поки він живе з коханою матусею, нехай навіть дитині 45 років.Чому так трапляється? Коли у матері не влаштована своє життя, вона замість того, щоб зайнятися собою, вирішувати проблеми і вдосконалювати себе, починає посилено займатися життям своєї дитини.Адже це простіше, дитина не відмовить, завжди вислухає, підтримає морально і матеріально, якщо дитина вже дорослий.Адже він не може відмовити своїй матері в силу виховання або матеріальної неспроможності.А жінка відчуває свою силу і значущість, таким чином самостверджується.Нічого доброго з цього не вийде.Вона просто краде час у дитини завалюючи його своїми проблемами, замість того, щоб жити повноцінним життям.

14Поняття енергетичного вампіризму саме по собі досить спірне питання.Адже на будь-яку дію є протидія — це один з найперших законів світобудови.І якщо людина краде у іншої людини енергію, повинен бути якийсь процес протидії.Наприклад, це може бути виплеск агресії в бік вампіра, який тільки говорить про себе і скаржиться.А може, процес вампіризму необхідний донору! Як п'явки в природі висмоктують кров, очищаючи її, так і вампіри висмоктують енергію, від якої організму потрібно позбутися.Адже жертвою енергетичних вампірів найчастіше стають інтроверти, які не вміють вихлюпувати в розмові енергію, як екстраверти, та ще й отримують від цього задоволення, драйв.Варто задуматися, чому людина не шукає можливість виїхати від матусі, яка висмоктує всі життєві соки з нього? Можливо, він сам хоче бути енергетичним донором? Коли у людини з'являється проблема, то він її вирішує, а якщо терпить, то це не проблема.

Енергетичні вампіри в сім'ї

15Гаразд, геть філософію вампіризму.Слід розібратися, що робити, якщо в родині ви не відчуваєте підтримки, а тільки стрес, вимотування нервів і зниження життєвого тонусу після контакту з домочадцями.Тут не можуть ті ж самі поради, що можна використовувати на роботі або в колі друзів.Вам належить проводити більшу частину часу в чотирьох стінах разом з людиною, яка забирає у вас час і життєву силу, до тих пір, поки ви не придбає власне житло.Прості заходи тут не допоможуть.Окрема тема, якщо Чоловік — енергетичний вампір

Як протистояти енергетичним вампірам?

11Ставити бар'єри, використовувати уяву, відстороненість тощо, як радять інші джерела для боротьби з викачуванням енергії з вас, звичайно можна.Але чому люди читають, як зробити якийсь психологічний прийом, надихає, використовують його пару раз через силу і забувають про нього? Думаєте, що причина — лінь? Мені здається, це не так.Ваша душа відчуває, що це неправильний хід.Навчившись абстрагуватися від вампіра, захищати себе вигаданим бар'єром космічної аури і магічного біополя можливо, ви досягнете результату, але не досягнете розвитку.А людині потрібно розвиватися.Тому, якою б вампір вам не попався, допоможе в боротьбі з ним тільки здоровий егоїзм і любов до себе.Коли ви будете щасливі і в гармонії з собою, ні одне тявкання не виб'є вас із колії.Парадокс? Так, скажете ви, адже саме вампір мріє всім моїм мріям здійснитися, він забирає всі мої сили, і тільки тому я не можу бути щаслива, знайти чоловіка, влаштуватися на хорошу роботу і так далі.Не треба перекладати відповідальність на вампіра.Потрібно виходити з положення жертви і стає вершителем своєї долі.

.
20 січня 2018 в 18:27  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: