Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Екстраверт
Ви природжений лідер. Для вас не так уже й важливо, хто перед вами: великий начальник або офіціант - ви завжди поводиться однаково впевнено і розкуто. У вас є своя точка зору з будь-якого питання, і ви охоче нею діліться. Ви звикли, що до вашої думки прислухаються, і знаєте, як змусити себе поважати. Ви впевнені в собі, цілеспрямовані - якщо ви за щось взялися, вас не зупинити. Втім, близькі знаходять, що вам бракує емпатії, вміння прислухатися до інших.

рекомендації:

Завдяки вашій невичерпної внутрішньої енергії і непохитної впевненості в собі ви живете дуже яскравим життям. Сірі будні? Ви не знаєте, що це таке.

Але часом ви переборщуєте з напором. Здається, що мета стає вашим маною. І ця надмірність наводить на роздуми. Чому вам так важливо у всьому бути першим, кращим, найяскравішим? Здається, ви занадто залежите від оцінки Іншого, від його погляду - так як він підтверджує вашу значимість. А що, якщо ви не будете «най-най»? Що тоді? Вас лякає, що вас не помітять, не оцінять? Може бути, за цією потребою в увазі ховається не занадто висока самооцінка? Безумовно, ви - невичерпне джерело енергії, і ви ділитеся нею в необмежених кількостях. А як ви відновлюєтеся? Чи вмієте ви бути наодинці з собою? Чи виходить у вас нічого не робити - і не звинувачувати себе за це? Відповіді на ці питання можуть відкрити вам щось важливе про те, як ви живете і в чому дійсно потребуєте.
6 листопада 2018 в 20:27  |  Переглядів: 47  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: