Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Друзі та їхнє значення
Приходить час, коли ми вибираємо собі другу половинку і створюємо сім’ю. Чи означає це, що відносини з друзями повинні змінюватися?
Після створення сім’ї виникають різні ситуації з близькими людьми, тому роль друзів у житті родини дуже велика. У важкі для родини часи справжні друзі завжди допоможуть, зроблять все, щоб вирішити проблему і бойко будуть відстоювати інтереси свого друга.
Вступаючи в шлюб, ми все-таки намагаємося зберегти відносини з друзями, шукаємо у них підтримки, а у важкі хвилини вдаємося до їх порадою і допомогою. І дуже добре, якщо ваша друга половинка прийме вашого друга, постарається встановити з ним довірчі відносини.
Але, на жаль, бувають і інші ситуації, коли не виходить зберегти дружбу з тими людьми, з якими спілкувався до зустрічі коханої людини. Це трапляється з різних причин: через зміну пріоритетів або різних поглядів на особистість і вчинки нової людини. В такі моменти вплив на сімейні стосунки з боку молодих друзів може бути негативним, навіть якщо людина вважає, що чинить правильно, намагаючись внести дисгармонію у відносини одружених людей.
Інша ситуація – так звана «дружба сім’ями». Закохані пари часто люди обзаводяться такими друзями, з якими приємно спілкуватися обом членам сім’ї. Це рішення, мабуть, одне з кращих варіантів для одружених людей, тому що враховує інтереси всіх сторін.
Дуже важливо, щоб сімейне оточення створювало комфорт для обох подружжя, адже людина по природі своїй не може обходитися без одного. Щоб уникнути зайвих проблем у відносинах з людьми, важливо знати, як правильно організувати своє сімейне оточення.
сьогодні о 14:44  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: