Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дружина витрачає гроші на тещу
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Дружина вимагає грошей

Обмовимося відразу, що жінка в декреті, зайнята вихованням вашої спільної дитини не потрапляє під категорію мадмуазелей, які не хочуть працювати, не можуть елементарно самі собі купити туш.Мати дитини – це святе, нормальний чоловік повинен забезпечити своє потомство і жінку, яка зайнята вихованням дітей.До таких матусям просто застосовувати вираз «вимагає грошей».А от коли здорова і працездатна жінка сидить на шиї чоловіка...

26Стільки ходить оповідань про жінок – вымогательницах.Коли бідний чоловік працює в поті чола, а жінка невідомо куди витрачає його кровні грошики.Хочеться обійняти і втішити цих бідних і нещасних трудоголіків.Тільки спочатку хотілося б уточнити, чи давно цей трудоголік був у продуктовому магазині?

 

Чи він знає ціни на їжу, мыломойку, комунальні послуги? Нерідко буває, що чоловіки істотно перебільшують марнотратство жіночої половини населення.А при цьому ці бідненькі чоловіки приходять додому, де холодильник повний, вечеря готова, все чисто, випрана, одяг і мыломойка куплені, і при цьому чоловік питає, де ж всі його гроші.

Справа чоловіка — забезпечувати свою сім'ю.Якщо ви звинувачуєте свою дружину в невмінні вести сімейний бюджет, марнотратства, то будьте ласкаві, знайдіть аргументи і доводи.Адже ви можете образити старання дружини, пред'явивши їй такі аргументи.Велика честь звинувачень дружин виходить просто незнання чоловіків про ціни на продукти і комунальні послуги.Адже коли він жив холостяком, він витрачав значно менше або взагалі нічого не витрачав, а продукти на столі з'являлися за рахунок батьків.

Я даю таку пораду:
Дати зрозуміти, що грошей немає!
Коли скаже: переб'ємося!
Значить, разом залишаємося!

25Головна помилка жінок – це коли вони забирають у чоловіка все до останньої копійки.Тут і починається бунт, адже чоловік повинен мати кошти на кишенькові витрати.А якщо відібрати все, то який сенс взагалі працювати, адже в кишені ні списа, а у дружини три однакових сумочки.Звідси і йдуть основні проблеми в сімейному бюджеті.Адже чоловікові потрібно не так багато, щоб була заначка на круті вудки або похід з друзями в бар.Донесіть цю думку до дружини і можливо вам вже буде подобатися як вона витрачає сімейний бюджет.

Дружина витрачає гроші на тещу

23Дуже прикро, коли чоловік трудиться в поті чола, щоб забезпечити сім'ю.А дружина сідає йому на шию разом зі своєю дорогоцінною маменькой.Як-то, правда, дуже прикро забезпечувати двох працездатних жінок.Що саме вас підштовхнуло до думки, що теща і дружина сидять на вашій шиї?

Подумайте, що можна змінити, якщо ви живете разом з тещею, то можливо не варто дивуватися, що ваші гроші йдуть і на неї теж, раз ви ще не придбали собі житло? А як ви зможете придбати квартиру, якщо всі гроші йдуть на дружину з маменькой? Виходить замкнуте коло.Жінок все влаштовує.Чи готові ви взяти на себе відповідальність за прийняття рішення? Чи зможете змінити звичний уклад сім'ї для того, щоб забезпечити краще майбутнє?

Відверто кажучи, варіантів тут небагато:

  1. Чи потрібно змінювати роботу, щоб зарплати вистачало на безбідне проживання вашої родини.Варіацій багато: навчитися економити на всьому, знайти підробіток, прийняти допомогу від дітей-підлітків, нехай теж йдуть працюють, якщо в сім'ї проблеми.
  2. Другий варіант – міняйте дружину.Якщо ваші можливості не покривають її бажання і вона не має мудрості не вимагати від вас неможливого, то до чого призведе цей союз і наскільки він міцний?

Поради, якщо дружина забирає гроші з дому

  • 21Самої кардинальної мірою, якщо ви не можете більше тягнути на собі всі в грошовому відношенні, буде розлучення.Після поділу спільного майна, якщо дружина щось візьме з ваших речей або заощаджень з квартири, то ви можете її притягнути до кримінальної відповідальності.Також скористатися цим способом можна без розлучення, просто розділивши через суд спільне майно.Вам допоможе цей варіант, якщо дружина потрапила в секту або погану компанію, що, по суті, одне і теж.
  • Відішліть дружину на роботу, нехай дізнається, що її крем коштує 12 годин посиленої роботи, нехай подумає зайвий раз перед тим, як купувати чергову нісенітницю, про те, скільки сил ви витратили на це придбання.Як раціонально витрачати гроші, читайте у статті: Як почати заощаджувати та накопичувати гроші
  • Не забувайте, що є багато жінок, які любитимуть вас без матеріальної складової.Якщо дружина цінує вас тільки за гроші, то задумайтеся, що буде, якщо ви опинитеся на мілині? Може, варто змінити своє життя, поки є можливість і ресурси?
.
20 січня 2018 в 17:25  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: