Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Довідник водія-любителя
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Чудова книга з такою назвою 1954 року випуску лежала в бардачку у наших дідів. І багато її поради не застаріли до цих пір: наприклад, про водіння в складних умовах.

Фото 1 - Справочник шофера-любителяЧудова книга з такою назвою 1954 року випуску лежала в бардачку у наших дідів. І багато її поради не застаріли до цих пір: наприклад, про водіння в складних умовах.

Переїзд ям і канав
Перешкода переборюй під гострим кутом, щоб не зачепити його віссю дном або. Переїжджай канави на першій швидкості, різко додаючи газ, коли передні колеса досягнутий нижньої точки перешкоди.

Переїзд горбів і рейок
Перетинаються під прямим кутом з невеликою швидкістю і тільки в тому випадку, коли ти впевнений, що не зачепиш виступ картером двигуна.

Подолання бродів
Легкові автомобілі можуть вільно подолати броди до півметра з кам'янистим або піщаним дном. Їдь на першій швидкості — повільно, але без зупинок.

Слизька дорога
Плавно натискай на педаль акселератора, не смикай кермом і гальмуй з включеною передачею.

Глибока бруд
Не можна перемикати передачі, тому заздалегідь вибери понижену. Найскладніші ділянки долаються на першій передачі при максимально можливій швидкості.

Глибокий пісок або сніг
Короткі ділянки долати найкраще з розгону на другій передачі. Довгі — на другій передачі з постійною швидкістю і без перемикання передач. При буксуванні — знизити газ, при застряванні — відразу зупинитися.

Самовытаскиватель
Це простий металевий барабан, який кріпиться до маточини ведучого колеса. До нього приєднується трос, другий кінець якого можна прив'язати до дерева або спеціальним стопору, вкопали в грунт. При обертанні колеса трос намотується на барабан і автомобіль підтягується до стопору.

.
21 січня 2018 в 13:39  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: