Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Домашня Фотостудія – програма для обробки фотографій
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками

Домашня Фотостудія програма для обробки фотографій
Сьогодні будь-яка категорія програм представлена далеко не в однині. Те ж саме стосується і графічних редакторів. В інтернеті можна знайти цілу купу подібних програм. Але сьогодні мова піде про програми “Домашня Фотостудія”, яка створена російською компанією AMS Software.

Вже з назви програми “Домашня Фотостудія” можна здогадатися, що вона являє собою редактор фотографій. Причому цей редактор дуже потужний і, в той же час, досить зручний. Якщо ви хочете якісно обробити фотографію, то з програмою “Домашня Фотостудія” зробити це буде досить просто.

Багато користувачів відгукуються про функції даної програми, як про унікальні і безмежних. Але перш ніж розглядати функції і можливості програми, давайте спочатку подивимося на її технічну сторону. Працює ця програма з операційними системами сімейства Windows. Мова інтерфейсу тут російська. Також варто зауважити, що програма є умовно-безкоштовною.

Можна коротко перелічити функції програми “Домашня Фотостудія”. Тут є:

-можливості поліпшення і редагування фотографій;

-перегляд фотографій у вигляді слайд-шоу;

-дуже багато різноманітних спецефектів;

-можливість створення колажів, листівок, календарів і багато іншого.

Погодьтеся, що якщо ви не є сильним фахівцем в області редагування та обробки фотографій, то вам простіше користуватися простими інструментами для роботи з фотографією. В редакторі “Домашня Фотостудія” є функції швидкої обробки фотографій. Багато дії з фото можна зробити лише одним натисканням миші. Причому якість виконаних дій буде досить високим.

Якщо ви хочете повністю перетворити фотографію, то можна скористатися фільтрами програми “Домашня Фотостудія”. Тут ви знайдете найрізноманітніші фільтри і ефекти, за допомогою яких можна перетворити будь-яке фото. Як і в будь-якому іншому подібному редакторі, тут є безліч способів оформлення фотографії. Наприклад, різноманітні оригінальні рамки. Варто відзначити, що в даній програмі можна створювати свої типи оформлення. Для цього є функція імпорту.

Якщо вам потрібен якісний і багатофункціональний редактор фотографій, то спробуйте скористатися “Домашньої Фотостудією”.

Скачати Домашню Фотостудію безкоштовно

Завантажити програму з офіційного сайту

16 січня 2018 в 20:06  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: