Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Домашні улюбленці
Любов до тварин – один з показників людської доброти . Тому заводити вихованців, коли є діти не тільки можна, але і потрібно.
Звичайно, багато батьків побоюються за здоров’я дорогоцінного малюка, тому намагаються або взагалі обходитися без домашніх тварин, або обмежитися рибками, які точно не принесуть шкоди дитині. Така обережність цілком виправдана, однак, якщо ви хочете завести кішку або собаку, але сумніваєтеся, досить просто провести медичне обстеження тварини, прищепити від хвороб і сміливо знайомити звірка з малюком.
Домашні вихованці важливі для дитини. Їх наявність заповнює одну з цілей розвитку – виховну. Прищеплювати любов до природи необхідно з раннього дитинства. Маючи вдома пухнасте істота, малюк буде знати, що не можна з жорстокістю ставитися до вуличних звірам, приміром, смикати за хвіст або пір’я.
Більш того, самі тварини, часом, перебирають на себе функції вихователів. У природи на інстинктивному рівні закладено розуміння, що дитина – це такий же маленький, як кошеня або цуценя, тому, швидше за все, тварина не тільки не образить малюка, але і побуде для нього уважною, турботливою нянькою.
Домашні вихованці в сімейному житті відіграють дуже важливу роль. Створюючи нову пару, молоді люди часто заводять тварину. Це своєрідна репетиція перед тим, як дати життя своїм дітям. У догляді за звіром можна простежити, чи буде людина уважним, дбайливим батьком. Крім того, для молодят, кіт або собака можуть стати першим «спільно нажитим» багатством, символом їхньої єдності. Адже домашні вихованці найчастіше не ділять господарів надвоє, а люблять їх і чекають однаково. Заводячи будинку маленького друга, ви ніколи не будете відчувати себе самотньо навіть під час тривалої відрядження коханої людини.
сьогодні о 14:01  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: