Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Догляд, посадка і полив квітки вейгела
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Назва чагарнику з красивою назвою вейгела було дано по імені німецького вченого Крістіана фон Вайгеля. Це листопадна рослина досить ефектно виглядає в саду, радуючи око жовтими, рожевими, персиковими, червонувато-жовтогарячими і білими квітками, що нагадують за формою дзвіночки.
Цвіте чагарник двічі: навесні і в кінці літнього сезону, купуючи протягом усього періоду цвітіння різне забарвлення – від блідих до яскравих, насичених відтінків. У природі квіти зустрічаються на території Азії, Далекого Сходу і на острові Ява, а їх рід нараховує 20 видів, з яких в декоративних цілях використовуються тільки 7. Вони володіють дивовижною красою і створюють в саду легкість, святковість і затишок.
'Догляд,

Різновиди та характерні особливості


Вейгела дуже любить вологі грунти і може рости в тіні. Це прямостояча рослина з пільчатимі черешковидными листям і дзвоновими або лійчастого квітками, що досягають 5 см в діаметрі. Вони бувають поодинокими, і зібраними у суцвіття, а після цвітіння утворюють плоди у вигляді коробочок з двома стулками і маленькими насінням.
20 січня 2018 в 15:12  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: