Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Добу в американській в'язниці: гіркий досвід men's Health
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
За незнання законів і правил дорожнього руху за ґратами можуть опинитися навіть співробітники твого улюбленого журналу. Сутки в американской тюрьме: горький опыт Men's Health

Проднажды мене мало не вбили за перевищення швидкості. Так-так. (Не поліція, звичайно, – хоча їх теж можна подякувати за подію). І до речі, те ж саме може статися і з тобою, якщо тобі вистачить розуму слухати своїх недолугих дружків, коли мова йде про закони і ПДР.

Почалося все з того, що я отримав штраф по дорозі зі штату Нью-Йорк в Каліфорнії. За словами мого приятеля Скотта, який сидів у машині, ми б встигли точно до терміну, якщо б трохи поквапилися. «Не парся, штраф за перевищення можна буде не сплачувати, – сказав він. – Штати не діляться між собою записами, і навіть якщо якісь проблеми виникнуть у Нью-Йорку, Каліфорнії про це ніколи не дізнається».

Скотт був абсолютно прав. Ніяких проблем по приїзді в Каліфорнії не виникло. Завдяки його порадою я заощадив триста баксів на штраф і, звичайно ж, і думати забув про всю цю історію.


Чотири роки тому я поїхав в Квінс, штат Нью-Йорк. І злегка порушив правила. Яке ж було моє здивування, коли офіцер, замість того. щоб повернути мені мої нові, зареєстровані в Каліфорнії документи, зачитав мені мої права і, нічого не пояснюючи, припровадив в ділянку. «Прошу вибачення, але я повинен затримати вас на термін від 24 до 48 годин».

Як це могло статися? З-за звичайного-адміністративного порушення? Спочатку, ідея законодавців полягала в тому, що людина, що ігнорує штраф за маленьке злочин, з великою часткою ймовірності винен у справах посерйозніше. А значить, його варто затримати і перевірити. Тепер я переконався в ефективності цієї практики на власній шкурі.

У США затриманим належить право на один телефонний дзвінок. Я зателефонував своїй дівчині Келлі, поїздка до якої тепер відкладалася як мінімум на добу. Насамперед вона вирішила, що я її розігрую. Але мені було, звичайно, не до жартів.

. На всякий випадок"> Це цікаво Як вижити в СІЗО: докладне керівництво. На всякий випадок .
21 січня 2018 в 09:39  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: