Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дизайн та інтер’єр
Хороша та господиня, в чий будинок приємно увійти. А приємно це в тому випадку, якщо вона гостинна, охайна і, звичайно ж, креативна.
Облаштування домашнього вогнища – найперше завдання кожної жінки, від її гострого ока залежить, чи буде панувати в будинку затишок і добра атмосфера. Тому важливість домашньої обстановки незаперечна.
Інтер’єр і дизайн кімнат зазвичай підкреслює основні риси господарів будинку. Це стосується всіх деталей. Приміром, колір меблів і стін мовою колористики повідає про темперамент. Розкішний стиль або мінімалізм підкреслить індивідуальні риси смаку, а вже вміле поєднання деталей — багато розповість про характер людини.
На перший погляд може здатися, що дизайн кімнат – повністю жіноче заняття, а чоловікам зовсім не важливо, якої моделі дивану відпочивати після важкого робочого дня. Однак, важливість інтер’єру в сімейному житті незаперечна. Турбота членів сім’ї про облаштування сімейного гніздечка демонструє другій половинці те, що людині не байдуже спільне житло. А вибираючи компромісний варіант меблів, люди проходять іноді досить важкі випробування «притирання» один до одного.
Існує жартівливий психологічний рада для пар: перш ніж вступити в шлюб з людиною, слід спробувати спільно з ним зробити ремонт. І це не просто жарт, адже іноді розбіжності з приводу навіть однієї деталі можуть призвести до серйозного скандалу і навіть розриву відносин. Тому дуже важливо, щоб дизайн кімнат задовольняв обох членів сім’ї. Якщо ремонтом займається одна людина, то по завершенні другої не має права оскаржувати такий вибір, так як спочатку не вніс свої корективи в план робіт.
Крім того, правильно підібраний інтер’єр кімнат розташовує людей до близьких, довірливих відносин.
Головне – приступати до ремонту, вивчивши психологічні основи кольору і, враховуючи побажання коханої людини.
сьогодні о 13:57  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: