Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дівчаткам подарунки на 8 березня в школі
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Що подарувати однокласниць?

36Щороку всіх мучить питання, що подарувати? І зовсім неважливо, на якій свято.Проблема вічна, але світ не стоїть на місці.Що постійно вдосконалюється, з'являються новинки в різних областях.Відповідно, змінюються смаки людей.Може, саме з новинок і хочеться отримати довгоочікуваний подарунок на свято.

На сьогоднішній день стоїть питання: які вибрати подарунки дівчатам на 8 березня в школі? Дійсно, важко одразу відповісти на нього.Давайте розглянемо його більш докладно.По-перше, дівчатам не варто дарувати канцелярські набори, які потрібні для навчання.Це пов'язано з тим, що діти і так постійно вчаться, а на свято хочеться отримати щось миле і «зігріваючого душу».По-друге, залежить від віку одержує, лише знаючи його можна точно визначити, який вибір зробити.По-третє, якою сумою ви володієте.Ну, і по-четверте, в принципі воно тісно пов'язане з третім, кількість дівчаток у класі.Якщо дівчаток менше, ніж хлопчиків, то до вибору подарунків можна підійти творчо, проявивши фантазію і спостережливість.Тобто, кожній дівчинці вибрати презент з урахуванням того, що вона віддає перевагу або щось, пов'язане з її хобі.Якщо ж дівчаток більше, то зручніше, дешевше і легше вибрати однотипні подарунки.

Дівчаткам подарунки на 8 березня в школі

???????????????????????????????Що ж саме подарувати однокласниць? З сумою вже визначилися, канцелярські товари залишили для покупок у звичайні дні.Вибір подарунків дуже великий, головне не повторюватися з попередніми роками (якщо боїтеся забути – записуйте).Для початку, розглянемо варіанти за віком.

  • Дівчаткам подарунки в початкових класах

У початкових класах 8 березня – це другий свято в «дорослому житті».Адже по приходу в школу, дуже багато що змінилося в їхній свідомості та світосприйманні.Цей перший етап дався їм нелегко.Треба дарувати те, що дійсно ощасливить їх, внесе щось хвилююче і приємне в їх сірі шкільні будні.Порадують м'які іграшки, набори юних перукарів (вони недорогі, можуть включати в себе – гребінець, гумки, шпильки, дзеркальце), щоденники з замочками.Можна вибрати журнал з улюбленими мультиплікаційними героями, музичну листівку.Красиві і недорогі ляльки в костюмах минулих століть, виглядають, як порцелянові.

  • Подарунки для дівчаток в середніх класах

37Для середніх класів підійдуть набори для рукоділля (вишивання, декупажу, в'язання, скрапбукінгу), невеликі набори косметики, диски з іграми/фільмами/музикою, аксесуари (намиста, браслети, каблучки).Книги дитячої фантастики, як плести фенечки або кіски та багато інших.Можна підібрати гарний чайний набір – чашку з блюдцем і на додаток цукерки вагові.

  • Подарунки для старшокласниць

Старшокласниць вже майже нічим не здивуєш.Але можна піднести кулон на телефон, біжутерію, шкатулку для прикрас.Квіти завжди радують дівчат, тому це буде безпрограшний варіант.А можна купити 1 квіточка в доповнення до основного подарунка.

Незвичайні подарунки на 8 березня

  • Хороший варіант – 2 квитки в кіно.Чому два? Щоб отримувач змогла взяти з собою подругу або дарувальника, але це вже на її розсуд.
  • Варіант схожий на попередній, але купити квитки в 10D на весь клас, відправитися туди разом, озброївшись фотоапаратом.
  • Якщо бюджет дозволяє, то придбати подарунковий сертифікат в найближчому торговому центрі, щоб дівчинка могла сама вибрати все, що забажає.
  • Незвичайні аксесуари, які рідко зустрінеш.Наприклад, гачок для сумок, його можна кріпити на парту.
  • Подарунковий набір з мильними пелюстками, світильник незвичайної форми.
  • Выжиматель кремів з тюбиків у вигляді губ, килимки для мишки з фоторамкою, скарбнички цікавих форм.

Приклади подарунків однокласницям на 8 березня

Один з найбільш недорогих подарунків на 8 березня – це провести захід з конкурсами, медалями та сувенірами.А також намалювати стінгазету, вклеївши туди фотографії дівчаток, підписавши кожній номінації, яку заслужать у святковий день.Для сувенірів можна придбати святкові магнітики, пресовані рушники і всяку приємну дрібницю.Цікаві варіанти куди піти з класом: Позакласний захід 8 березня
Підвівши підсумки, можна сміливо навести приклади подарунків однокласницям на 8 березня:

— для першокласників –

1) м'які іграшки;
2) набори юних перукарів;
3) щоденники з замочками;
4) журнали з улюбленими мультиплікаційними героями;
5) музичні листівки;
6) ляльки в костюмах минулих століть;

— для середніх класів –

1) набори для рукоділля;39
2) набори косметики;
3) диски MP3/DVD;
4) книги;
5) чайні набори;
6) солодощі;
7) фоторамка;

— для старшокласниць –

1) кулони на телефони;
2) біжутерія;
3) шкатулки для прикрас;
4) квіти;
5) квитки в кіно або в 10D;
6) подарунковий сертифікат;
7) незвичайні подарунки.
Дуже сподіваємося, що даний матеріал допоміг вам визначитися з подарунком.З наступаючим святом вас і ваших близьких!

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: