Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дитячі проблеми
Батьки — підтримка і опора дитини. Тільки вони зможуть допомогти розібратися в складних життєвих ситуаціях, ненав’язливо вказати шлях, дати пораду. Давайте спробуємо розібратися, що ж турбує дітей ? Які труднощі вони відчувають?
Легко судити з позиції дорослого, але згадайте себе в юному віці, як ви самі переживали про такі речі, які зараз викликають посмішку.
До проблем дитини треба ставитися серйозно, адже він ще не стикався з більш складними ситуаціями. І тому грубо кажучи, він може переживати про те, що Петька забрав машинку так само сильно, як і ви, якщо у вас вкрали машину, за яку ви ще не виплатили кредит. Тому будьте уважні і тактовні, адже можливо потім все життя дитина буде мучитися від невирішеною в дитинстві проблеми.
Важливо додивитися і проконтролювати адже багато комплекси зароджуються в дитинстві, а потім йдуть з людиною протягом усього його життя. Доводиться в зрілому віці звертатися до психолога, щоб дізнатися що образно проблема в тому, що вам здавалося що Свєтка з паралельного класу красивіше, і тепер ви жінка з заниженою самооцінкою.
Так що завдання батьків входить розпізнати дитячі проблеми і допомогти знайти рішення. Зверніть увагу, якщо ваша дитина замкнутий, сумує, не йде на контакт, або навпаки агресивний і грубий. Гарне виховання, довіра, допомога — ось ваші союзники.
Дитячі проблеми бувають найрізноманітніші: відносини з однолітками, стосунки з протилежною статтю, непорозуміння, пошук себе. Детальніше про дитячі проблеми та шляхи їх вирішення ми поговоримо далі в статтях.
сьогодні о 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: