Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дитяча психологія
Кожна мама і кожен тато мріють про те, щоб їх дитина росла розумним, талановитим, відповідальним і добрим. Але всі ці, безсумнівно, дуже важливі для людини якості дитина може розвивати, тільки перебуваючи в суспільстві. Найчастіше саме суспільство визначає соціальну значущість тих або інших якостей.
Але при цьому не можна заперечувати важливість батьківського виховання дитини – і тут, звичайно, не можна обійтися без деяких знань про дитячої психології. Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були здорові фізично, проте психологічне здоров’я також дуже важливо для малюка. Отже, як же виховати здорову дитину?
Як відомо, багато наші звички, стереотипи поведінки, пріоритети і переконання йдуть з сім’ї, в якій ми виховувалися. Та психологічне здоров’я підростаючого малюка залежить від середовища, в якій він знаходиться, дуже сильно. Тому, що тільки в здоровій сім’ї може вирости здорова дитина. Що ж означає незрозумілий термін «психологічне здоров’я»? А означає він, що дитина має бути відкритим до світу, творчо розвинене, активно пізнає свої можливості і весь навколишній світ, життєрадісним і впевненим у своїх діях.
Виховання такої дитини – завдання необхідна. Для її вирішення, насамперед, потрібно, щоб у родині була спокійна атмосфера і тепла, дружня обстановка. У цьому випадку, навіть якщо у дитини будуть виникати якісь проблеми, він буде йти з ними в сім’ю, а не до незнайомих людей. Дитину обов’язково потрібно поважати – так він сам вчиться повазі до людей і вчиться їм довіряти.
Багато батьків задаються питанням – як розвинути таланти дитини. Це просто – потрібно просто не заважати їм розвиватися самостійно, іноді направляючи малюка, наприклад, радячи різні секції, але без тиску.
Для виконання всіх цих завдань дитина має бути соціалізована – для цього потрібно дати йому можливість вільно спілкуватися з іншими дітьми, давати висловлювати свою думку і не боятися надавати можливості намагатися самому вирішити якісь складні ситуації.
сьогодні о 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: