Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Діти та їхнє виховання
Все про складні стосунки між двома поколіннями: батьків і дітей. Часом здається, що різні покоління – це два абсолютно різних світи, які зовсім не розуміють один одного. Але так, звичайно ж, не повинно бути. Діти – наше продовження, а батьки – то найдорожче, що є у кожної людини. Як же потрібно правильно себе вести і тим, і іншим?
Мабуть, найкращий варіант відносин – такий, при якому діти і батьки є друзями. Це зовсім не означає, що потрібно вести себе запанибратски. У такому вигляді дружби повинно бути місце і взаємної поваги, і тактичному раді, і доброго гумору. Але потрібно завжди пам’ятати про те, що авторитет батьків повинен бути для дитини першорядним. А щоб домогтися цього авторитету, необхідна робота над собою. Потрібно бути для своїх підростаючих дітей прикладом та взірцем у всьому, щоб, подорослішавши, вони вміли вести себе правильно. У той же час, авторитет ні в якому разі не повинен перетворюватися на диктат – все добре в міру.
Щоб батьки і діти краще розуміли один одного, треба дотримуватися кількох правил спілкування. Найголовніша умова – це любов. Дитяча і батьківська любов безумовні – людини люблять просто так. І за наявності такої любові то будь-які відносини можна налагодити або вибудувати правильно. Щоб уникнути нерозуміння між дітьми та батьками, кожній стороні потрібно думати, насамперед, про свою поведінку і завжди намагатися ставити себе на місце іншої людини.
Батькам не варто бути з дітьми занадто жорсткими і строгими – цим можна відштовхнути від себе дитину. Але і бездумно дозволяти не можна – це не призведе до правильних результатів. Діти ж, у свою чергу, повинні ставитись до батьків з вдячністю і повагою, приймати їх добрі поради і підтримувати в міру сил і необхідності. Тоді відносини дітей і батьків обов’язково стануть теплими і гармонійними.
сьогодні о 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: