Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дім та побут
Напевно, у кожної людини є своє власне розуміння того, що таке дім. Будинок – це абсолютно особливе місце, де тебе завжди чекають, то, де затишно і комфортно, то, куди хочеться повертатися. Але щоб зробити свій будинок саме таким місцем, а не приміщенням, звідки хочеться скоріше втекти, потрібно і старання, і старанність, працьовитість з фантазією.
Всім відомо, що в даний час домашні клопоти вважаються виключно жіночим заняттям. Однак це не зовсім вірно. А ще вважається, що домашня робота ніколи не закінчується. Чи Так це насправді? Ні, якщо придбати одну дуже корисну звичку – утримувати свій будинок в порядок.
Як же це зробити?
Перше, що необхідно зрозуміти і запам’ятати – не треба домагатися «ідеальної» чистоти. Робити цього не потрібно з двох причин: по-перше, її просто не існує, а по-друге, навіть якщо і вдасться навести ту саму «ідеальну чистоту» — то надалі всі сили, нерви і вільний час будуть йти тільки на її підтримку. Щоб підтримувати в будинку чистоту, треба вчасно прибирати найбільш захаращені місця (а вони є в кожній квартирі), визначити кожному предмету своє місце, не розкидати речі і обов’язково прибирати а собою – тобто повертати взяту зі свого місця річ.
Це – основа збереження порядку і чистоти в будь-якому будинку. Далі залишиться тільки змахнути пил, вимити підлогу або пропилососити, протерти скла і дзеркала – і ось будинок вже сяє ошатною чистотою. При цьому абсолютно неправильна думка про те, що підтримувати чистоту повинна лише жіноча половина будинку.
У кожного члена сім’ї повинні бути закріплені за ними обов’язки, що кожен найбільше любить робити, те, що у нього краще виходить і те, що він в змозі зробити. Так кожен домочадець буде вносити свою лепту в зміст вдома в порядку. А це, в свою чергу, допоможе в його більш тривалому збереженні – адже навчить цінувати не тільки свою, але і чужу працю.
21 січня 2018 в 14:05  |  Переглядів: 64  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: