Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Дезодорант-антиперспірант
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Дезодорант-антиперспірант Для боротьби з неприємним запахом використовують дезодорант, або антиперспірант. Діють ці кошти по-різному. А ось чим відрізняється дезодорант від антиперспіранти, ми розглянемо докладніше.
Що таке дезодорант?
Принцип роботи дезодоранту полягає в запобіганні виникнення запаху поту внаслідок знищення бактерій. Вміст спирту здатне призвести до подразнення шкіри, тому при виборі дезодоранту перевагу треба віддавати тим, що містять м'яту, ромашку плющ.
Парфумований дезодорант
Боротьба з запахом в цьому випадку відбувається завдяки великій кількості спирту і ароматичних сумішей. Такий засіб не знищує бактерії, лише маскує запах.
Як діє антиперспірант?
Це засіб спрямовано на блокування діяльності пір. Однак його слід застосовувати тільки на певних місцях. Це засіб настільки ефективно, що багато його намагаються наносити трохи чи не на все тіло. Найбільше поширення отримали антиперспіранти без запаху, які роблять можливим використання парфумів або парфумованої води.
Дезодорант-антиперспірант - властивості
Поєднує в собі властивості дезодоранту і антиперспіранти дезодорант-антиперспірант. Даний засіб попереджає потовиділення і вбиває мікроби. Їх плюс полягає в тому, що активні компоненти знаходяться в ньому в меншій кількості, що робить такі кошти безпечними для щоденного використання.
Що краще - дезодорант або антиперспірант?
Розберемося, що краще дезодорант або антиперспірант. Вибір того або іншого засобу залежить від кількох факторів:

 • Застосування цих засобів не означає відмову від мила і води. Адже дезодорант виявляє свої властивості тільки на чистій шкірі.

 • Вид трудової діяльності також впливає на вибір. Офісним працівникам можна використовувати дезодорант-антиперспірант з ненав'ясливим ароматом. Тим, чия робота пов'язана з високими фізичними навантаженнями, рекомендується віддати перевагу дезодоранту

 • Дезодорант-антиперспірант
  Засіб для чутливої шкіри
  Існують захисні засоби від запаху тверді, кулькові і у вигляді спреїв. Виникає питання, який антиперспірант краще для чутливої шкіри. Властивості коштів із зміною виконання залишаються колишніми. Важливо підібрати таке, в якому б не було спирту, консервантів та ароматизаторів.
  Якщо ви віддаєте перевагу дезодоранти-спреї, то вибирайте ті, в чий склад входять силікони. Вони сприяють кращому розташуванню по шкірі. міститься в дезодорантах спирт дратує шкіру. При купівлі дезодорантів вивчіть склад на наявність в ньому алантоина або екстракту алое ці речовини володіють заспокійливою дією.
  19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: