Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
День захисника
Шановні жінки! Ви любите своїх чоловіків: дідуся, батька, чоловіка, брата, сина? Тоді обов’язково привітайте їх 14 жовтня з Днем Захисника Вітчизни. Зробіть улюбленим приємно, влаштувавши незабутнє свято.
Чоловіки завжди захистять вас у якій би ситуації ви не знаходилися. Вони підтримають як морально, так і заступляться фізично. На жаль, багато пані не сприймають це свято всерйоз, однак ображаються, коли чоловіки не вітають їх до 8 Березня. Давайте будемо чесними і почнемо дарувати взаємне щастя один одному. Чоловіки завжди прагнуть привітати нас з Міжнародним Жіночим Днем, тож і ви обов’язково внесіть 14 жовтня в календар подій у сім’ї.
Влаштуйте коханій свято. Накрийте шикарний стіл, запросіть друзів, придумайте конкурси та розваги. Також обов’язково приведіть себе в порядок (гарне плаття, ніжний макіяж, чудовий манікюр, шикарна зачіска), щоб порадувати око чоловіка.
Якщо ж ви не хочете відзначати це свято в компанії, то влаштуйте коханій романтичну вечерю при свічках на двох. Чи запросите чоловіка в ресторан. Деякі дівчата соромляться запрошувати хлопця в кафе і робити якісь сюрпризи, але це дуже навіть дарма. Адже хлопцям, як і дівчатам вкрай необхідна увага як мінімум для того, щоб підживлювати свою любов новими відчуттями.
Підберіть правильні слова, придбайте або зробіть найкращий подарунок і піднесіть привітання в максимально приємною формі. Попавши своєму чоловікові в цей день, ви не тільки зробите йому приємно, але і підживить свої відносини пристрастю і любов’ю. Чоловік зрозуміє наскільки він вам доріг і залишиться вдячним, зробивши, через два тижні незабутній сюрприз для вас.
Не пошкодуйте часу і фантазії для складання кращого привітання. Поставтеся з усією відповідальністю до цього свята. Покажіть своїм чоловікам вашу любов.
сьогодні о 14:33  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: