Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
День народження
День народження — один із найзначніших і найочікуваніших днів в році, це свято завжди наповнений дивом і сенсом. Кожен раз хочеться, що б у цей день, коли ви народилися, вам поталанило, сталося щось важливе і значуще.
У цьому відношенні багато залежить від близьких і сім’ї. У календарі подій сім’ї день народження кожного її члена вважається важливою датою. Близькі намагаються порадувати іменинника подарунками, привітаннями, сюрпризом. Який подарунок вибрати, це, звичайно, нелегке питання, хочеться щоб твій подарунок сподобався і припав до смаку імениннику.
Та й сам іменинник запрошує на урочистості, готує стіл і частування для дорогих гостей. Як день народження краще відзначити, де в кафе чи вдома, незвичайні ідеї де відзначити день народження далі в статтях.
Навіть доросла людина чекає від свого дня народження позитиву, привітань, приємних речей. Нехай навіть іменинник одягне цинічну маску, скаже що це такий же день, як і всі інші, все одно десь в глибині душі є маленька надія на диво.
Ну а дитяче день народження — це справжнє диво. Люблячі батьки намагаються, щоб у дитини було все найкраще, в тому числі і кращий свято. Клоуни, конкурси, виступи мультиплікаційних героїв, казкові вистави, розважальні центри — ось що робить дитяче свято справжньою казкою.
сьогодні о 14:35  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: