Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Декоративна косметика
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками


Зараз декоративна косметика, завдяки впровадженню нових технологій, — це не просто засіб для створення привабливого макіяжу, як було зовсім недавно, сьогодні косметика здатна доглядати і вітамінізувати.

Сучасний ринок косметики для макіяжу розбивається на косметику для обличчя, очей і губ.

Косметика для обличчя

Консилер (коректор) — засіб для точкового нанесення, призначений для маскування шкірних висипань, легких почервонінь і т. п.

Тональний крем. При виборі ідеального тонального крему потрібно враховувати тип шкіри обличчя. При жирній шкірі краще всього підійде тональний крем без масла, при сухій — крем на аква-основі. Комбінована шкіра добре сприйме тональний крем з ефектом зволоження, але без масляної основи.

Щоб вибрати найбільш відповідний тон крему, необхідно нанести трохи крему на підборіддя.

Пудра компактна або розсипчаста використовується в якості завершального маскувального етапу.

Існують також засоби, що поєднують в собі і пудру, крем, так звані, крем-пудри. Вони бувають як у рідкому, так і в сухому вигляді. Якщо сжидкой крем-пудрою вже багато знайомі, то суха — це порівняно недавній винахід, яка теж знайшла своїх шанувальниць. Суха крем-пудра наноситься вологою губкою і розподіляється тонким і рівномірним шаром.

Рум’яна досить добре освіжають обличчя. Бувають у сухому, рідкому, кремообразном вигляді, а також у вигляді пінки.

Косметика для очей і брів

Тіні. Макіяж очей починається з нанесення тіней, іноді після крему-основи на віки. Найпопулярніші серед тіней — тверді тіні, які мають компактний вигляд, легко наносяться на повіки, досить стійкі. Тіні також можуть бути рідкими, але вони менш популярні, так як не мають достатньої стійкості на століттях, особливо в теплу погоду. Існують тіні у вигляді товстих олівців, які особливо популярні серед молоді.

Виробники пропонують тіні в різноманітних кольорах, їх можна придбати у наборах з максимальною палітрою та кількома аплікаторів, так і за окремим кольором з аплікатором або без. Також тіні можуть бути з перламутром, блискучі, матові.

Підводки і олівці. Після нанесення тіней використовується при необхідності рідка підводка. Підводка може мати гнучку або тверду (за типом олівця) пензлик.

Олівці можуть бути косметичними, а можуть бути механічними з висувними стрижнями.

У будь-якому випадку, використання підводки або олівця підкреслить, а при необхідності, підкоригує форму очей.

Роблячи виразними очі, не варто забувати і про бровах, для яких застосовуються олівці чорних або коричневих кольорів.

Туші подовжують або надають об’єм віям, а можуть виконувати і те, і інше. Різні ефекти досягаються за рахунок різних форм пензликів для нанесення туші. По стійкості туші бувають звичайними, водостійкими, надстійкими.

Косметика для губ

Контурні олівці різних кольорів підбираються відповідно до обраної помадою або блиском. Служать для коректування форми губ.

Помада або блиск — останній штрих для створення необхідного образу. Палітра кольорів просто величезна. Помади бувають матові і перламутрові, з блиском і без, з комплексом мінералів і вітамінів, натуральних масел. Сучасні помади, крім свого прямого призначення, доглядають за губами, живлячи і зволожуючи їх.

Як бачимо, ринок сучасної косметики різноманітний, і, вибираючи для себе ту або іншу декоративну косметику, не варто забувати, що, насамперед, потрібно враховувати загальний стан шкіри і вікові особливості.

15 січня 2018 в 11:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: