Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Де знайти наречену для сина?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

За радянських часів важко було зустріти дівчину або хлопця після 30, які були б не одружені та не мали хоча б одну дитину.В ті часи було важливіше завести сім'ю, а потім будувати кар'єру.Лише закінчивши ВУЗ, молоді парочки поспішали в ЗАГС.Держава давала кімнату в гуртожитку, і там сім'я жила.

В сучасний час цінності змінилися: спочатку освіта, кар'єра і житлоплощу, а потім родина.Тому дуже часто можна зустріти людей, які готові до шлюбу до 30 років.

Де знайти наречену для сина?

4Але якщо дивитися на ситуацію з браком з боку чоловіка і жінки, то жінка все ж намагається якомога швидше створити свою сім'ю і обзавестися дитиною.Адже з роками їй все важче буде народити здорового спадкоємця.Для чоловіка ж ця проблема не така актуальна.Для нього на першому місці — це те, куди заселити своїх дружину і дитину і що їх годувати.

Навіть якщо хлопець має тривалі відносини з дівчиною, це ще не факт, що він вступить з нею в законний шлюб.Науковий факт: якщо протягом 3 років знайомства молодий чоловік не робить своїй дівчині пропозицію, то навряд чи потім він його зробить.

Молоді люди до 30 років поки не готові до шлюбу, так як не готові взяти на себе відповідальність.А якщо вони живуть зі своїми батьками, то і в їх планах немає одруження.Багато мам, поки син молодий, всіляко перешкоджають його можливого шлюбу.Але приходить час, і навіть вони розуміють, що їх синулька засидівся і пора б заводити свою сім'ю.

Молода людина в силу свого виховання, прихильності до батьків, острах відповідальності, нових відносин — не хоче шукати собі законну супутницю.

І тоді мама замислюється про те, що хоче встигнути поняньчити онуків, познайомитися з майбутньою невісткою, і вона починає шукати наречену.

  • Перше, що приходить їй в голову, це познайомити сина з якою-небудь донькою її подруги.
  • Друге.Між справою поцікавтеся — може в колі його друзів є дівчина, або в друзів є сестра чи подруга.
  • Третє.Якщо мама сучасна в плані інтернету, то запропонує синові такий варіант, як пошук дівчини на сайті знайомств.
  • Четверте.Серед свого колективу буде шукати гідну наречену для сина.

Як знайти наречену для сина?

А чи варто взагалі матінці шукати наречену?

2Для початку проведіть бесіду з сином і з'ясуйте причину, чому він ні з ким не зустрічається.Може бути і такий варіант, що у молодого хлопця вже є дівчина, але він не хоче розповідати матері в силу різних причин.

Але підходити до цього питання варто обережно.Ваш син може бути категорично проти такого втручання в особисте життя.Такі речі чоловікові простіше розповідати іншому чоловікові.Нехай ним буде батько.

Поради в пошуку нареченої для сина

Якщо ж ви все-таки зважилися на такий відчайдушний крок — як знайти дружину своїй дитині, значить, справа і справді серйозне.Кілька порад:

1.Перш ніж щось робити, відверто поговоріть з сином, скажіть, що ви хвилюєтеся за нього.Ви мрієте про внуків.Як було б добре, якби онук був схожий на свого тата.

2.Якщо вам вдалося з'ясувати причину, то дійте виходячи з цього.Ваше чадо може бути прив'язаним до вас, боятися відповідальності, занадто скромний, немає коштів забезпечити сім'ю... Допоможіть подолати всі ці причини.

3.Розкажіть, що ви знаєте одну чудову дівчину і хотіли б познайомити його з нею.Це не означає, що знайомство переросте в щось серйозне.Але, принаймні, у нього буде досвід спілкування з дівчатами, якщо причина в цьому.

4.Якщо на всі ваші старання допомогти, син тільки злиться, то залиште його в спокої.Прийде час, і він дозріє.

Чому син не ожениться

Причин для такого ставлення юнака може бути достатньо.

11.Сама банальна: він соромиться спілкуватися з дівчатами.Немає певного досвіду, а також боязнь сексуальних відносин.

2.Молодий чоловік сильно прив'язаний до батьків, звик жити як є, і боїться відповідальності за когось, боїться серйозних відносин.

 

3.Він вже раз обпікся з дівчиною і не хоче аналогічній ситуації в майбутньому.

4.Не має достатньо коштів, щоб забезпечити свою сім'ю.

5.Ще Не нагулявся.В його уявленні шлюбу в найближчому майбутньому немає.Так само читайте, де знайти нареченого для доньки: Де знайти нареченого?

Дорогі мами, головне не квапте своїх дітей і не робіть їх матусиними синочками.Відучуйте від своєї спідниці і вчіть бути самостійними.

.
20 січня 2018 в 17:24  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: