Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Де знайти інвестора для бізнесу з нуля?
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

Кожен з нас хоче бути багатим і успішним.А у сімейного людини це вже потреба, так як він несе відповідальність не тільки за себе, але і за дружину, дітей.І ось настає момент, коли ми замислюємося про власний бізнес.Чим займатися і де знайти інвестора для свого підприємства? Як запустити справу, щоб воно приносило дохід? Зараз ви дізнаєтеся відповіді на основні питання.

Як почати бізнес з нуля

27Найкраще організовувати справу, де ви добре розбираєтеся і яке вам цікаво.Припустимо, ви є досвідченим садівником.Тоді свій бізнес можна розвивати саме в цій сфері, наприклад, відкрити магазин з продажу насіння та саджанців.Але навіть якщо ви хочете заснувати діло, яке є новим для вас, спочатку буде необхідно глибоко вникнути в суть питання.Зараз у всесвітній павутині можна знайти відповіді практично на будь-які запити, але краще буде відправитися на спеціалізовані курси.

Отже, в голові виникло чітке уявлення бізнесу.Тепер необхідно скласти бізнес-план.Без нього вам складніше буде знайти інвестора.Частиною бізнес-плану стане маркетингове дослідження ринку.Подумайте, чи буде популярний майбутній товар або послуга? Якщо ви хочете відкрити продуктовий магазин в своєму мікрорайоні, в якому вже знаходиться супермаркет відомої торгової мережі, вам буде складно витримувати конкуренцію.Або у вашому місті вже є безліч приватних пекарень.Тоді вам потрібно робити упор на ще невідомі сорти хліба та здоби, або залучити покупців незвичним оформленням продукції.Читайте також: Яким бізнесом зайнятися в кризу?

Де знайти інвестора для бізнесу з нуля?

Після написання бізнес-плану, вашим наступним кроком стане пошук інвестора.Де ж його знайти? Тут існує кілька варіантів.
26

1.Звернутися в банк, який займається підтримкою новоспечених бізнесменів.
2.Піти в службу зайнятості населення.Ця державна структура займається субсидуванням безробітних, які відкривають власну справу.Тут вам допоможуть і з бізнес-планом, і з реєстрацією ІП, і з оформленням необхідних документів.І звичайно ж, отримати кошти на бізнес.
3.Стати учасником конкурсу стартапів і виграти грант на свій бізнес.Крім того, навіть якщо ви не станете переможцем, ваша ідея може залучити іншого потенційного інвестора.
4.Відвідувати виставки, семінари для початківців бізнесменів.Тут ви зможете знайти однодумців, бізнесменів, які вже працюють з інвесторами.До того ж, є думка, що чоловік стає успішним, якщо спілкується з людьми, які вже досягли певних результатів у своїй справі.Заводите корисні зв'язки, вони завжди згодяться, і може, вчорашній новачок сам надасть вам допомогу.
5.Вдатися до допомоги фірм, що спеціалізуються на інвестуванні нових підприємств.

23У сучасному світі бізнесу існує безліч прикладів стартапів, що починалися на чистому ентузіазмі.Головне, що у вас з'явилося бажання.Найважче – зробити перший крок.Заручіться підтримкою сім'ї, і впевнено йдіть до своєї мети.Бажаємо удачі!

 

.
20 січня 2018 в 17:25  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: