Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Де придбати матрицю для ноутбука
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
Матриця іншими словами - це екран або дисплей ноутбука. Без такого пристрою робота мобільної техніки неможлива. Компонент дорогий. Шкода, що дуже тендітний: при механічному впливі (ударі, вигині) швидко виходить з ладу. Відновленню і ремонту не підлягає, потрібно тільки заміна. У звичайному комп'ютерному магазині дисплей не купиш. А де замовити його - підкажуть майстра.
1 Досада: ви випадково закрили ноутбук, а на клавіатурі лежав сторонній предмет, у результаті з'явилася тріщина на екрані. Що робити? Тепер доведеться змінювати матрицю. Не варто панікувати. З будь-якою бідою можна впоратися. Необхідно дізнатися, який тип матриці на вашому ноут.
'Де
2 Якщо ви готові самі зробити ремонт, то її потрібно зняти. На звороті прочитайте, яка модель матриці на вашій комп'ютерній системі. Так як за типом ноутбука дізнатися вигляд екрана не вийде.
'Де
3 Ще необхідно вибрати, який екран ви хочете - з глянцевою або матовою поверхнею. Фахівці вважають, що глянсова краще, так як менше енергії споживає і «картинки краще». А у матового дисплея є один плюс: при попаданні світла - не дає спотворення на екрані.
'Де
4 Коли ви вже визначилися з вибором, заходимо в інтернет і починаємо пошук матриці. Для цього в рядок пошуку забиваємо: «Придбати матрицю (модель) на ноутбук Росія». Висвітиться список інтернет-магазинів і сервісів. Шукайте відповідний.
'Де
5 Ціни в різних магазинах відмінні один від одного. Відповідно краще брати, де дешевше. Варто врахувати: спобличчя та ціну доставки, потрібна передоплата. Поспілкуйтеся з консультантами онлайн або по телефону, дізнайтеся все про матриці (характеристики, виробника тощо), прочитайте відгуки про даному сайті. Якщо вас все влаштовує, то замовляйте.
'Де
6 Можна купити екран в сервісному центрі. Слід підійти до майстра, поцікавитися наявністю потрібного дисплея або домовитися з ним, щоб він замовив матрицю на своїй базі. А ще краще, щоб він і замінив вам це пристрій. Тільки є мінус - доведеться платити за ремонт.
'Де
Будьте акуратні з технікою, тоді не буде необхідності робити дорогі ремонти. А якщо все-таки трапиться неприємність, не турбуйтеся і знаходите шляхи вирішення.

18 січня 2018 в 19:26  |  Переглядів: 9  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: