Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чоловік, у вас вся спина біла
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
На хвилююче питання "чи Є секс на скальпі?" вчені відповідають однозначно. "Є". На нашій голові живе численна народність під назвою Malassezia globosa. Популяція двуполая, дівчатка і хлопчики. Вони дружать, сваряться, займаються сексом і розмножуються – все, як у людей. Набагато гірше те, що у них теж є обмін речовин. І якщо бурхливе життя жвавого народца залишається для нас за кадром, то на продукти його життєдіяльності часом розвивається реакція, видна неозброєним оком.

"Цей грибок - Malassezia globosa - одна з причин появи лупи, - вважає відомий московський трихолог Аїда Гаджироева. – І єдина причина, на яку ми реально можемо впливати. Насамперед з допомогою шампунів, які діють поверхнево, не проникаючи в нижні шари шкіри, де грибок не активний".

Фото 1 - Мужчина, у вас вся спина белая

Що поробиш, лупа, як і залисини, – ознака того, що ти чоловік. За вироблення шкірного сала, яке так любить малацезия, відповідає тестостерон. І якщо він у тебе є – значить, може бути і лупа. У кожного свої недоліки. Але це не означає, що з вадами можна боротися. Тому у ванній, заповненої жіночими штучками, у чоловіків з'явилася полку зі своїми власними засобами по догляду за волоссям (між іншим, оборот чоловічих коштів за останній час зріс майже на 20%).

В ідеалі на твоїй поличці має бути два шампуню - один для щоденного миття, краще для жирного волосся (у більшості чоловіків шкіра і волосся значно жирніша, ніж у жінок; тому краще підібрати собі саме такий); і другий - шампунь від лупи. Застосовувати його потрібно, зрозуміло, тільки у випадках, коли лупа стає помітною. У холодний осінньо-зимовий сезон це може бути, наприклад,новий Head & Shoulders "Порятунок Від Сухості". Він містить велику кількість зволожуючих речовин, а компонент ActyZinc залишається на шкірі і продовжує розчиняти ліпіди (якими харчується грибок) до наступного миття. Інший варіант - вибирати шампуні з великою кількість цинку, наприклад, Фридерм Цинк. До
ромі того, якщо у тебе довге волосся, тобі потрібен бальзам/кондиціонер (до речі, довгу чубок бальзами обтяжують).

Крім того, якщо у тебе лупа, експерти рекомендують у жодному разі не розчісувати волосся щітками з натуральної щетини. Але це не означає, що потрібно ходити непричесанным. Купи особисту гребінець з гігієнічної пластмаси і не забувай її час від часу мити. А коли тобі стукне сорок, волосся можуть почати стоншується і випадати без всякої причини. Це теж чоловічий хрест і інтриги тестостерону. Що робити з цим сумним обставиною, ми розповімо тобі в наступній передачі.
.
сьогодні о 12:13  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: