Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чоловік допомагає коханці на шкоду дітям
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як часто буває, що, здавалося б, щаслива сім'я вирішує розійтися.Добре, якщо у екс обранців немає дітей і витрата відбувається за обопільною згодою.А якщо в родині підростають діти? Ось хто особливо буде переживати і вважати себе винуватими.При розлученні батьків діти частіше за все залишаються з мамою, а батько допомагає фінансово і бере дітей в свій новий будинок на декілька днів.Але буває і таке, що батько геть забуває про своїх кровиночках і не платить грошей взагалі, або належні за законом аліменти, які становлять невелику суму.

Чоловік допомагає коханці на шкоду дітям

28Найчастіше винуватцем розриву сім'ї стає коханець або коханка.У 80% випадках з 100 саме партнер залишає родину, вирішивши піти до коханки.Але не всі чоловіки готові кинути свою сім'ю і піти з дому, тому воліють завести інтрижку на стороні, щоб законна супутниця ні про що не здогадалася.

Але що якщо дружина про все здогадалася? Найпоширеніший варіант: дружина закриває очі на все, що відбувається і намагається зберегти сім'ю заради дітей.Дружина постійно накручує себе і намагається зрозуміти, що ж вона зробила не так, раз супутник вирішив завести роман? Часта причина такої поведінки: чоловікові приїдається побут, а дружина перестає цікавити як жінка, і він вирішує знайти нову пасію.

Але якщо чоловік переходить межі, і його зв'язок стає на шкоду дітям, то тут жінка зобов'язана взяти ситуацію в свої руки.

27Коханка — жінка розумна і хитра.Якщо вона розуміє, що чоловік не піде з сім'ї, то вона починає тягнути з нього гроші.Дорогі ресторани, поїздки на море, гарний одяг, оплата житла... Так багато всього за що може платити чоловік.Однак, не кожен середньостатистичний чоловік може собі дозволити утримувати сім'ю, і коханку допомагати.Отже, кого-то він повинен обділяти.І якщо коханка розумна, то неповноцінними залишаться діти.Спочатку партнер може почати приносити грошей не на багато менше ніж зазвичай.Але з кожним місяцем сума доходу, принесеного в сім'ю зменшується.Сім'я починає собі багато в чому відмовляти: походи в кафе, дитячі іграшки, поїздка на море.Зрозуміло, що всі жизненнонеобходимое у дітей буде, але понад додаткового вже немає.А якщо партнери розлучені, то батько може перестати платити аліменти, або платити мінімальну суму і не більше.Як з цим боротися читайте у статті: Як переконати батька сплачувати аліменти?

Поради, якщо чоловік забирає гроші з дому:

26Гірше всього, якщо чоловік вирішив без попиту забрати загальні накопичені гроші сім'ї і віддати їх коханці.Дружині буде складно довести щось.Також він може продати общенажитое майно, але тут можна звернутися до суду і вимагати половину отриманої суми.

А як же вчинити в такій ситуації?

  1. 25Для початку поговоріть з чоловіком.Спробуйте його переконати в тому, що він робить гірше тільки дітям, так як багато в чому їх позбавляє.
  2. Якщо розмови не принесли результатів, то почніть перерозподіляти видатки і доходи сім'ї. Чоловік повинен знати, які витрати щомісяця ви виробляєте.
  3. Почніть обмежувати чоловіка в його потребах: рідше купуйте м'ясо, готуйте прості страви.Оновлення його гардеробу виробляєте рідше. Збитки у фінансовому плані повинен торкнутися його, а не дітей чи вас.
  4. Почніть відкладати гроші, щоб чоловік не знав про це.Майте заначку на чорний день.

Що робити, якщо чоловік йде до коханки, а діти страждають

19Самий сумний результат зустрічей батька сімейства з іншою жінкою — це відхід його з сім'ї.Якщо коханка має владу над таким чоловіком, то вона може налаштувати його не тільки проти колишньої супутниці, але і дітей.Зазвичай дитина відчуває, коли між батьками відносини псуються, і вважає себе винним: щось не так зробив.У разі розлучення батьки обов'язково повинні поговорити зі своїми дітьми і пояснити, що вони ні в чому не винні, а батьки будуть продовжувати любити не дивлячись ні на що.Постарайтеся залишитися друзями заради дітей.Але трапляється і таке, що батько після розлучення забуває про дітей.Спочатку може спілкуватися з ними, а потім залишаються лише рідкісні дзвінки по телефону.

Так що, дорогі батьки, розлучатися треба так, щоб не зробити боляче своїм дітям.

.
20 січня 2018 в 18:29  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: