Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чоловічий організм: правда і міфи про волосся
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Стиліст Бен Скервин і доктор Рене Раст спростовують найпоширеніші міфи про нашої чоловічої рослинності.

На правах реклами

Справді чоловік з рідким волоссям виглядає мужньо? Є лупа результатом сухості шкіри голови? Може носіння капелюха бути причиною облисіння? Бен Скервин, міжнародний стиліст Head & Shoulders і співробітник науково-дослідної лабораторії доктор Рене Раст допоможуть відокремити факти від вигадок.

МІФ №1. СТРИЖКА ВОЛОССЯ РОБИТЬ ЇХ ГУСТИМИ І СИЛЬНИМИ

«Це справедливо у відношенні троянд, але, на жаль, волосся не стають більш густими і сильними від регулярного підрізання» - говорить Бен. «Те ж стосується, до речі, і волосся на обличчі. Багато людей помилково вважають, що гоління сприяє зростанню більш густого волосся, але це тільки здається: просто прямий зріз кінчиків волосся створює відчуття жорсткості на дотик». Насправді ж, «швидкість росту волосся залежить від того, як діляться клітини, які знаходяться глибоко в волосяному мішечку (фолікулі)», - додає Рене Раст. «Тому ніякої залежності між стрижкою та зростанням волосся в дійсності не існує. Адже стовбур волоса складається з ороговілих клітин, у яких зв'язки з клітинами фолікули, що відповідають за ріст волосся, просто немає. Але, безумовно, акуратна стрижка – це візитна картка чоловіка, тому стригтися не рідше одного разу в 3-4 тижні рекомендується з естетичних міркувань».

МІФ №2. НОСІННЯ ГОЛОВНИХ УБОРІВ МОЖЕ СПРИЯТИ ВИПАДАННЮ ВОЛОССЯ

«Немає абсолютно ніяких доказів, що носіння головних уборів призводить до облисіння. Погодьтеся, що якщо б це було правдою, то тоді знаменитості, що носять кепки і бейсболки, наприклад Тайгер Вуудз, були б вже зовсім лисими. Однак, головні убори можуть сприяти збільшенню ламкості волосся, якщо ви насилу надягаєте і знімаєте їх, якщо вони вам тісні і занадто притискають волосся», - вважає Бен. «Є й інші чинники, які відіграють більш помітну роль у ламкості волосся. Наприклад, розчісування шкіри голови, викликане лупою. Воно може пошкодити волосся біля коріння і стати причиною випадання волосся в результаті ламкості», - говорить Рене. «Якщо ви стурбовані цією проблемою, спробуйте новий шампунь для чоловіків Head&Shoulders «Для зміцнення волосся», який одночасно ефективний проти лупи і роздратування шкіри, а також допоможе знизити пошкодження і ламкості волосся».

МІФ №3. ЛУПА – РЕЗУЛЬТАТ СУХОЇ ШКІРИ ГОЛОВИ

«В дійсності, лупа викликається підвищеною активністю грибка Malassezia, який живе на шкірі кожної людини. Принаймні 50% людства, т. е. кожен другий, стикається з наявністю лупи, викликаної дисбалансом шкіри в результаті підвищеної активності цього грибка. І хоча чоловіки з сухою шкірою голови також страждають від лупи, чоловіки з жирною шкірою голови мають ще більшу схильність до утворення лупи, адже Malassezia живиться шкірним салом. Часто люди думають, що шкірні пластівці, які вони бачать, це ознака сухості шкіри, але в дійсності - це надмірна реакція шкіри на життєдіяльність Malassezia. Крім того, навіть клімат, дієта, гормони і стрес на роботі можуть бути причиною збільшення кількості лупи».

МІФ №4. ЧАСТЕ МИТТЯ ШАМПУНЕМ СПРИЯЄ ВИПАДАННЮ ВОЛОССЯ

«Чоловіки, які бояться облисіння, зазвичай побоюються часто мити голову, так як вважають, що миття шампунем якимось чином прискорює цей процес. Насправді, це не так. Цей міф, очевидно, пов'язане з тим фактом, що ми щодня в нормі втрачаємо 40-100 волосків, т. до. вони досягають кінця циклу свого природного зростання. Це як раз і є ті самі волосся, які залишаються в раковині і викликають паніку. Миття голови не сприяє випаданню волосся, а просто прибирає ті волоски, які вже випали. В дійсності, використання шампуню сприятливо діє на волосся, оскільки допомагає видаляти з них жир, бруд і відмерлі клітини, які можуть заважати функцій волосяного мішечка. Особливо, якщо ви використовуєте шампунь Head&Shoulders «Для зміцнення волосся», тобто до. він розроблений для запобігання втрати волосся з-за лупи і ламкості».

МІФ №5. СТОЯННЯ НА ГОЛОВІ ЗБІЛЬШУЄ РІСТ ВОЛОССЯ

«Як і багато інші міфи, пов'язані з волоссям, ця заява не має жодного наукового підтвердження. Цей міф, ймовірно, виник з теорії, яка говорить, що кров, приливающая до голови, стимулює ріст волосся. Насправді, хоча це і більш практичним, ніж змазування волосся коров'ячим гноєм або застосування електрошоку, - однак, також неефективно. А ось інший схожий міф: енергійний масаж щіткою підсилює приплив крові і тим самим скорочує втрату волосся. Наука ж стверджує абсолютно протилежне: посилений масаж тільки погіршує стан шкіри голови. Він збільшує роздратування і може негативно позначитися на стані волосся, т. до. ми зазвичай реагуємо на подразнення розчісуванням шкіри голови».

МІФ №6. ВОЛОССЯ ЗВИКАЮТЬ ДО ВИКОРИСТАННЯ ОДНОГО І ТОГО Ж ШАМПУНЮ

«Немає жодного свідчення, що доводить, що волосся звикають до використання шампуню після багаторазового застосування. Науково доведено, що активний інгредієнт шампунів Head&Shoulders з формулою ActiZinc не викликає звикання і зберігає свою ефективність проти грибка навіть при тривалому застосуванні. Тому ефект з шампунем Head&Shoulders «Для зміцнення волосся» залишатиметься рівно стільки, скільки ви будете його використовувати».

МІФ №7. ЛИСІ ЧОЛОВІКИ ВИГЛЯДАЮТЬ БІЛЬШ МУЖНЬО

«На жаль, лисих чоловіків доведеться засмутити: доказів цьому твердженню не існує. Так хто ж розпустив цей слух? Як вважають деякі історики, це зробив великий мислитель Аристотель - чоловік, який, наскільки відомо, сам не відрізнявся великою кількістю волосся. Втрата волосся може пояснюватися багатьма причинами, але основним, мабуть, є генетична схильність, коли під дією тестостерону завмирає діяльність волосяних фолікулів. Однак втрата волосся може бути спровокована та іншими факторами, такими як лупа і ламкість».

Читай також:

Стародавні культури і men's Health представляють: 8 застарілих способів лікування недуг.
Читай всю правду і міфи про старінні.
Чоловік і жінка: які ознаки об'єктивно вказують на те, що ви, можливо, не пара.
Психологія відносин: що вести з дівчиною, яка нещодавно розлучилася з іншим чоловіком.
Всі матеріали розділу Здоров'я

.
сьогодні о 13:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: