Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чим зайнятися в Росії: высадись на батьківщині білих ведмедів
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
На острів Врангеля в Північному Льодовитому океані щорічно приходять народжувати близько 500 білих ведмедиць. Один з найбільш незвичайних заповідників Росії чекає гостей, співробітників та волонтерів — варто опинитися в їх числі! Фото 1 - Чем заняться в России: высадись на родине белых медведей6 км/годину — таку швидкість білий ведмідь може розвивати у воді. Сьогодні на території нашої країни живе близько 5000 особин

Простров-заповідник Врангеля в Північному Льодовитому океані, куди приходить народжувати потомство рекордна кількість білих ведмедів.

Віктор Пронь, біолог, кандидат біологічних наук:

«Білі ведмеді — величезні істоти довжиною до трьох метрів і вагою в тонну. Вони хижаки, але можуть з'їсти що завгодно. Наприклад, як один білий ведмедик в буквальному сенсі зжер мій шкіряний рюкзак, який лежав біля намету. Ну і згущене молоко люблять — відома справа. Острів Врангеля — рідкісне місце на планеті, куди раз на рік приходять народжувати дітей до 500 самок (у ведмедів матері завжди приходять народжувати в те ж місце, де народилися самі). Крім того, на острові одне з найбільших в Арктиці лежбищ моржів».

Хочеш відправитися на заповідний острів? Спробуй влаштуватися туди на роботу (стеж за вакансіями на ostrovwrangelya.org). Або сплануй тур (specialtravelclub.ru, RussiaDiscovery.ru або russiadiscovery.ru).

.
20 січня 2018 в 18:57  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: