Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чим небезпечні секс-експерименти
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Спроби урізноманітнити своє сексуальне життя чреваті малоприємними наслідками. Ми згадали класичні приклади сексуальних надмірностей і з'ясували, що вони можуть бути небезпечні.

Фото 1 - Чем опасны секс-экспериментыСЕКС В АВТОМОБІЛІ

По-перше, будь-який співробітник ДАІ має право витребувати з вас штраф. Ваші дії можуть бути розцінені як порушення правил зупинки і стоянки ТЗ (0,5-1 МРОТ) або правил перевезення людей та вантажів (1 МРОТ).

По-друге, все може закінчитися покаліченням — нога застрягне в кермі, в спину уп'ється ручного гальма. І в такому випадку всюдисущий даішник може вимагати з тебе від 2 до 25 МРОТ — за заподіяння легких і середніх тілесних ушкоджень пасажиру.


Фото 2 - Чем опасны секс-экспериментыСЕКС З ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ

У кіно все виходить красиво. В реальності мінімум, що вас чекає — брудну підлогу і липка одяг. Мити підлоги після сексу — то ще розвага. Від морозива можна заробити холодовий опік статевих органів, від фруктів, овочів і соків (особливо цитрусових) — шкірне роздратування (аскорбінова та лимонна кислота).

Модне нині поїдання суші з голих тіл теж небезпечно — до складу суші входить оцет.

908 ккал в середній порції спагетті карбонара. Щоб спалити ці калорії, ти повинен цілуватися з подругою 182 хвилини.

Фото 3 - Чем опасны секс-экспериментыСЕКС У КІНОТЕАТРІ

Доведеться щосили намагатися не шуміти, щоб не заважати кіноманам насолоджуватися мистецтвом. Головна складність — потрібно дуже уважно підійти до вибору сеансу. На «Нові пригоди Літаючої Білки» буде дуже багато дітей — пожалій їх психіку.

На «Бензопили кривавого розчленування» є шанс ненароком глянути на екран і заробити втрату ерекції, защемлення статевих органів або всі разом. Попередньо вивчіть киноанонсы на предмет самої розгромної рецензії і йдіть на цей фільм.

.
сьогодні о 13:39  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: