Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чим корисна мушмула для людини?
Не Зупиняйся | Кулінарія | Своїми руками
Фрукти - джерело вітамінів і корисних елементів, необхідних для життєдіяльності людини, проте не всі з них отримали широке поширення і популярність. Саме так сталося з фруктовим плодом під назвою мушмула – він володіє багатьма корисними властивостями, цілим комплексом мінералів і вітамінів, однак через привередливости у виборі грунту і клімату ці дерева ростуть лише на деяких територіях.
Мушмула відноситься до сімейства рожеві і воліє слабокислі землі і сонячні райони, але при бажанні і правильному догляді її можна вирощувати в домашніх умовах.
'Чим

Поширення і вплив на організм людини


Зараз можна виділити два сорти рослини – японська і німецька. Друга була досить популярна більш тисячі років тому в Месопотамії і Вавилоні, звідки вона поширилася у Стародавню Грецію. Пізніше фрукт з'явився в Древньому Римі, а звідти була завезена в Європу. Сьогодні різновиди цієї рослини можна зустріти на Балканських островах, в Закавказзі, Греції і на північних територіях Ірану. Варто зазначити, що дерево відрізняється вередливістю і не росте в тінистих місцях і кислому грунті.
20 січня 2018 в 15:12  |  Переглядів: 28  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: