Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чи шукає людина спілкування з Творцем?
Якось декілька років тому дивився передачу Шустер Live, з подивом для себе (хоча цього були і здивовані гості студії) дізнався, що в Україні 80% молоді вважає себе віруючими, та й ще до того, які керуються у своєму житті заповідями Творця. Це було дивно, адже тоді звідки в країні така аморальність?
Иер.17:9 Лукаве над усе у світі серце людське - і ледаче! Хто його збагнути може?
Нічим іншим як лукавством, не можна пояснити те, що говорять люди. Дійсно, тільки хто живе за заповідями Творця, може сказати що - я грішний, маю помилки.
2Кор.4:1,2 Ось чому, мавши це служіння, як помилувані, ми не втрачаємо відваги. Відкинувши ложну соромливість, ми не поводимося лукаво, ані не викривлюємо слово Боже, але, проповідуючи явно правду, поручаємо самих себе кожному людському сумлінню перед Творцем.
Лукавство серця, це те що обманює не тільки того, кого намагаються обдурити, а ще й того хто лукавить!
Подумайте самі, не вчинки чи визначають нашу позицію, що не плоди чи нашого життя показують нам, що ми є?
Я кажу, що виконую заповіді, і при цьому чинить перелюб, кажу, що живу по слову, а сам обманюю, кажу, що люблю Творця при цьому лукавлю. Що це що не омана розуму?
Властивість за значенням дод. лукавий; нещирість.
Саме нещирість, що не чесність, ось що керує людиною.
Лукавство в політиці звертається стражданням для народу, лукавство священиків звертається втратою віри. Саме лукавство служителів Творця призводить людей до лукавства у всьому. Не можна проповідувати істину не дотримуючись її самому.
Наказуєш не чинити перелюбу, і чиниш перелюб! Гидуєш бовванами, а чиниш святокрадство! Ти, що хвалишся законом, переступом закону Творця зневажаєш. Бо, як написано, через вас ім'я Творця зневажається між поганами. (Рим.2: 22-24)
Наше суспільство хворе брехнею, проповідуючи християнські цінності, вчинками давно відкидаємо їх. У суспільстві давно панує хитрість і підступність, спрага свого, а не того що бажає від тебе Христос.
Отець Небес же показує свою до нас любов тим, що Христос вмер за нас, коли ми ще були грішниками. (Рим.5: 8)
Ми щасливі, що Він взяв наші гріхи, але ми не хочемо нічого змінювати у своєму житті! Ми як той бандит за якого садять в тюрму іншу людину, а ми й раді. Сумління втратило силу, любов втратила значення, милість не в ціні. Горе нам, бо заплата за гріх - смерть!
1 лютого 2018 в 10:22  |  Переглядів: 116  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: