Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чи потрібно міняти закордонний паспорт після заміжжя.
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Своїми руками
'Чи
За статистикою, в даний час приблизно 80% жінок після одруження змінюють прізвище на прізвище чоловіка. Приблизно 15% залишаються при своїм прізвищі. 5% беруть подвійне прізвище. Кількість чоловіків, які після укладення шлюбу беруть прізвище дружини - мізерне.
Давайте розберемося, чи потрібно міняти закордонний паспорт після заміжжя, чи треба міняти закордонний паспорт при зміні прізвища.


Згідно Українського законодавства, закордонний паспорт можна поміняти в будь-який час після заміжжя і зміни прізвища. У весільну подорож за кордон можна відправитися відразу ж після весілля, використовуючи при цьому старий закордонний паспорт. Але це за умови, що й Український паспорт ви ще не поміняли. Якщо Український паспорт вже оформлений на нове прізвище, закордонний паспорт також доведеться поміняти.
Збираючись у весільну подорож, враховуйте, що Український паспорт дійсний протягом тридцяти днів з дати укладення шлюбу та зміни прізвища. Якщо поїздка за кордон намічається відразу після весілля, не поспішайте міняти Український паспорт і сміливо вирушайте в подорож за старими документами.
Якщо ж з моменту укладення шлюбу до моменту закордонної поїздки пройде більше місяця, то Український паспорт ви вже повинні будете переоформити, інакше він стане недійсним. У такій ситуації автоматично випливає, що і закордонний паспорт необхідно переоформити.

Тому, в питанні, чи потрібно міняти закордонний паспорт після заміжжя, треба міняти закордонний паспорт при зміні прізвища, орієнтуйтеся на дату закордонні поїздки.
Якщо закордонну поїздку ви намічаєте не скоро, то вирішувати питання можна в будь-який час після укладення шлюбу. Головне, щоб встигнути до поїздки.
Майте на увазі, що заміна закордонного паспорта у зв'язку зі зміною прізвища рівносильна одержанню первинного паспорта. Пройти доведеться ту ж процедуру, починаючи зі збору необхідних довідок. Термін оформлення і вартість ті ж, що і при отриманні первинного паспорта.
Тепер ви знаєте, чи потрібно міняти закордонний паспорт після заміжжя, чи треба міняти закордонний паспорт при зміні прізвища.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: