Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чи можна носити обручки до весілля
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
'Чи
Момент одруження хвилюючий для нареченого і нареченої, сам процес має безліч забобонів, які його супроводжують. Довіряти їм чи ні - вирішує кожна пара окремо. Є ті, хто зовсім не вірить і робить все так, як їм подобається, інші частково дотримуються, є і такі пари, хто вірить у все і намагаються дотримуватися все, що їм говорять, щоб уберегти свій шлюб від неприємностей.
Заручені цікавляться, чи можна носити обручки до весілля ?


Прикмети


Все одно ніколи не виходить слідувати всім застережень і іноді доводиться щось порушити. Невже це причина для руйнування сім'ї? Кожна дівчина чекає свого життя принца, який буде відповідати всім її вимогам і піднесе їй колечко на знак заручин. Це трапляється не часто, але мрії не хочеться змінювати, але це не значить, що якщо вам не подарували кільце під час пропозиції, ви не вийдете заміж за цього чоловіка або розлучитеся.

Традиції


Чи можна носити обручки до весілля, якщо це суперечить традиціям? З одного боку, це просто слова, які ніяк не впливають на саме заміжжя, програмуючи себе на такий результат, так може й статися, але якщо не звертати уваги і жити далі, то нічого поганого не станеться. З іншого боку, не порожньому місці таких слів би не виникало, та й традиції не придумані, а підкріплені роками і варто задуматися і не провокувати долю.
Зважте всі за і проти і зробіть свій висновок, до якої категорії ви належите.

Якщо ви хочете носити кільця до весілля, купіть краще помолвочние і носіть на здоров'я до весілля, а потім обменяете їх на весільні і все. Щоб не купувати інші, можете просто переплавити помолвочние і вони стануть супроводжувати ваше спільне життя вже як весільні. Якщо ви подумали про те, чи можна носити обручки до весілля , зважте всі варіанти і прийміть рішення.

Інші країни


В Америці і Європі прийнято обмінюватися помолвочними кільцями і вже до весілля носити їх, а після весілля одягають весільні, тобто носять відразу два кільця. У нас в країні чоловіки рідко коли носять кільця, але це зовсім не означає, що вони не люблять своїх дружин або хочуть розлучитися. Всі живуть багато років разом без сварок. Не варто надто вдаватися в забобони, живіть своїм життям, а не життям тих, хто створив їх.
Тепер Ви знаєте, чи можна носити обручки до весілля.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: