Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Через порушення даних: соціальна мережа Google Plus закрита
Google визнає витік даних
У 2011 році Google запустила в якості суперника Facebook мережі Google Plus. Зараз платформа закрита для споживачів. Причиною цього є програмний збій, який давав розробникам додатків несанкціонований доступ до деяких приватних даних користувача. Проблема була відома Google з березня цього року.

До 500 тисяч облікових записів вплинуло
За допомогою програмного збою розробники додатків можуть отримати доступ до імені, адреси електронної пошти та зайнятості, статі та віку користувачів, допущені компанією Google. Інші дані не впливають. Помилка була виявлена ​​в березні 2018 року та виправлена ​​негайно. Сама Google не вказала, як довго цей розрив був. Потенційно можуть вплинути профілі до 500 000 облікових записів Google Plus. Однак компанія не могла дати більш конкретну інформацію, оскільки журнали використання зберігалися лише два тижні.

Розрив, але існує з 2015 року, «Wall Street Journal», повідомляється на межі з посиланням на внутрішні документи Internet Group. Google не дійсно ніяких доказів зловживання даних, але не достатньо інформації, щоб повністю виключити його, він гарячий. У березні група вирішила негайно не інформувати громадськість про відкриття.

За словами споживачів, Google Plus практично не використовується в даний час, і 90 відсотків взаємодій займає менше п'яти секунд, повідомляє інтернет-компанія. Припинення споживчої версії повинно бути завершене після десятимісячного перехідного періоду наприкінці серпня наступного року. Таким чином, Google офіційно визнає явну поразку у змаганнях в мережі через Facebook. Для внутрішнього спілкування в компаніях Google хоче продовжувати керувати сайтом
9 жовтня 2018 в 09:04  |  Переглядів: 80  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: