Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Чайлдфрі в Росії
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Що значить чайлдфрі?

47Це люди, які відмовилися від потомства з-за свого світогляду.Деякі чайлдфрі роблять стерилізацію, щоб була стовідсоткова гарантія контрацепції.Одним з постулатів людей, які не хочуть мати дітей, є те, що жінка — особистість, а не інкубатор, що потрібен час на саморозвиток, кар'єру, малеча заважає інтимного життя, адже за ними треба доглядати, годувати, міняти підгузки.Бути чайлдфрі — не значить зневажати дітей, деякі чайлдфрі ставляться з любов'ю до чужих малюкам, просто не хочуть самі міняти «какашки, пелюшки», а велика частина абсолютно байдужі до дітей.Існує думка, що така філософія у людей з'явилася з-за насильства в дитинстві або неправильного виховання.Наукових доказів цього немає.

Чайлдфрі в Росії

46Це особиста справа кожної людини: мати дітей чи ні.Але коли починають афішувати свою точку зору, ставити себе вище інших, тільки тому що відмовилися від шансу мати дітей в інтересах власного егоїзму, то не потрібно цим хизуватися.На тематичних російських форумах і просторах інтернету тільки й чути про войовничих чайлдфрі, які вступають у словесні баталії з «овуляшками» і «свиноматками», як вони називають людей, у яких є діти.Деякі з чайлдфрі самостверджуються за рахунок того, що вони такі особливі і відмовилися від розмноження на благо себе улюблених.Чому в Європі пара, якщо не хоче дітей, мовчить собі в ганчірочку і просто не роблять дітей, а в Росії ці люди мало не з плакатами на тему світового панування ходять?

Рух чайлдфрі

43Офіційно немає такого руху чайлдфрі.Не ведеться пропаганда відмови від дітонародження, це просто точка зору.В наш час набагато більше людей замислюються про питання відмови від потомства, ніж століття тому.Тому такі люди об'єднуються на форумах, щоб, уникаючи нападок, поговорити на хвилюючі теми.Це, швидше, свобода вибору кожного в питанні продовження роду, а не агітація відмови від дітей — так охарактеризував би будь чайлдфрі свою точку зору.Слід зазначити ще й людей, які поки не готові мати дітей.Це теж життєва позиція.Наприклад, людина знає, що на даний момент у нього немає можливості виростити дитину, дати їй освіту або банально ніде жити.Навряд чи слід відносити таких людей до якогось пропагандистському руху і філософії, це просто раціональне мислення.

Поради, якщо партнер чайлдфрі, а ви ні

41Багато дівчат допускають помилку, якщо ваш партнер — чайлдфрі і ви йдете у нього на поводу, то не треба калічити своє здоров'я.Чому дівчина ковтає гормональні таблетки, ставить спіраль, якщо саме чоловік не хоче мати дітей? Нехай тоді робить собі стерилізацію, якщо так некомфортно користуватися гумовим виробом.Читаючи відому блоггершу чайлдфрі, просто дивуєшся її інтелекту: «Була температура.Лікарі витягли спіраль.Призначили уколи якісь антибіотики.Лікування допомагає! Кровотеча послабилося! Погуглила, виявляється гострий ендометрит може призвести до безпліддя.Це було б здорово! Гормональні контроцептивы мені заборонили пити, а інтим без пігулок і спіралі — страшно.Мені здається, Саша вже досить понервував в цьому сенсі.Якщо він дізнається, що оберігатися тепер доведеться «гумкою», я боюся, він мене кине».Як так можна ставитись до свого здоров'я в ім'я любові? Що це за відносини такі, де дівчина калічить себе? Це явно не те, про що думали основоположники руху чайлдфрі, коли воно зароджувалося.

Якщо ваша дівчина заявляє, що вона не хоче дітей, поставтеся до цього серйозно.Не дивуйтеся, що через 5 років спільного життя дівчина скаже: «я ж казала, що не хочу дітей, навіщо ти знову про це питаєш?».Якщо ви готові прийняти думку дівчини, що вона не хоче дітей і самі не хочете їх надалі, тоді немає приводів засмучуватися.А от якщо ви сподіваєтеся, що вона зміниться, то це нерозумно.Єдине, що ви можете — поступово підштовхувати її.Вмикайте фільми з маленькими дітьми, ненароком ходіть в гості до парам з дитиною.Ретельно стежте за реакцією.Спочатку буде відторгнення.Але, можливо, щось і зміниться.Але ймовірність мала, якщо людина зробила усвідомлений вибір не мати дітей в інтересах свого особистого розвитку.Ще поради читайте у статті: Вірність і терпіння: значення у відносинах

.
20 січня 2018 в 18:27  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: