Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Боротьба з тарганами ефективними способами
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Часто на кухні виникають осередки розмноження тарганів, яких можна помітити після включення світла. Все набагато гірше, якщо ці комахи почали розселятися в інших кімнатах вашого будинку. Пора бити тривогу. Далі ви отримаєте велику кількість порад, і зможете обрати зручний для себе варіант.

Народні засоби боротьби


Всі таргани здатні прокусити і обгризти шкіру сплячої людини на шиї, пальцях і століттях. Якщо у людини слабкий імунітет (читайте як зміцнити його ), то вони поширюють гастроентерит, дизентерію, алергію і багато інші захворювання. Тому з ними потрібно боротися не тільки заради естетичності, але і для здоров'я всієї родини.

Таракан на кухне


Борна кислота


Таргани терпіти не можуть борну кислоту. Якщо один з них помацав вусиками приготований кулька, він обов'язково заразить побратимів.

Цей процес позбавлення від тарганів тривалий — близько 3-4 місяців. Але досить ефективний. Виконуємо наступні дії:


 • Варимо яйце близько 3 годин на повільному вогні;
  Варимо картоплю в мундирі;

  Змішуємо 1 жовток, трохи картоплі і одну год. л. борної кислоти;
  Катаємо невеликі кульки;
  Розкладаємо в недоступні для маленьких дітей і тварин місця.


  Тарган йде на запах їжі і обов'язково потрапляє вусиками в борну кислоту.  Рослинна олія


  Спосіб дуже простий:


 • У глибоку посудину з гладкими внутрішніми стінками кладемо що-небудь з ароматною їжі, щоб привернути увагу комахи;
  Внутрішні стінки посуду ретельно обмазуємо рослинним маслом;
  Залишаємо посуд, поки вони не опиняться в пастці.


  Тарган заліз за їжею, а тому йому вже не вилізти. Однак такий спосіб недостатньо ефективний — всіх так не переловити. А важливо знищити всіх до останнього.

  Інсектициди — препарати для знищення шкідливих комах


  Перелік цих препаратів дуже великий, оскільки аерозолі, гелі, пасти, крейда і інші засоби випускають вітчизняні і зарубіжні виробники. Важливо уважно ознайомитися з інструкцією і діяти покроково.  Аерозолі проти тарганів


  Найпопулярніші засоби — Раптор (Raptor), Комбат (Combat) і Глобол (Globol).

  Цькування тарганів аерозолями повинна проводитися протягом 3-х днів поспіль. Всі члени сім'ї повинні переїхати з приміщення на це час. На 2-х кімнатну квартиру йде близько 6-ти балонів:


 • Закриваємо вікна;
  Оприскиваем приміщення;
  На наступний день змітаємо дохлих комах;
  Ще раз оприскиваем приміщення.


  Важливо! Обприскуйте приміщення в респіраторі. Рідина в аерозолях дуже токсична.
  Таракан
  І так 3 дні поспіль. Після чого провітрюємо приміщення і повертаємо сім'ю додому.  Гелі при боротьбі з тарганами


  Одним з найпопулярніших гелів вважається Дохлокс (сгиньзараза), який на ринку вже 15 років. Має 4-й клас токсичності, а в харчовій солі, наприклад, 3-й клас. Тобто сіль токсичніша. Немає необхідності ізолювати ні дітей, ні тварин.

  Наноситься гель по периметру приміщення вздовж плінтусів. Комахи зникають протягом 2 днів. Видаляється гель через 2-3 тижні. Для постійного контролю безпеки залишаються пастки Дохлокс.

  Особливість гелю: не має запаху, а лише присутні ароматичні речовини, які сприймаються тільки нюхом тарганів.
  Застосовується в дитячих садах, лікарнях, готелях, ресторанах і кафе.  Електронні пастки


  Ще їх називають Електронні (Electronic Cocroach Trap). Металевий прилад, що працює від мережі. Всередині такої коробочки повинна бути принада. Тарган потрапляє всередину, йдучи на запах приманки, і його вбиває електричний заряд високої напруги.

  Періодично необхідно міняти приманку і чистити коробку від скупчення комах.

  Электронние ловушки для травли тараканов
  Небезпека! Класти подалі від дітей, не розміщувати у вологих місцях.
  Переваги незаперечні — нетоксична і довговічна пастка.  Отруйні (інсектицидні) пастки


  Дуже вдала альтернатива іншим пасток. Кругла естетична коробочка, яка має з тильної сторони липучку. Це дозволяє вішати її в будь-якому зручному місці, головне подалі від дітей і тварин. Виробники стали робити такі пастки навіть під колір ламінату. Не підключається до електрики.

  У чому ж принадність такого пристроїв? Всередину поміщається инсектицированная (отруйна) принада з приємним ароматом. У самій коробочці є отвори, куди проникають таргани. З'ївши частина приманки, комаха вибирається назовні і переносить отруту до своїм родичам, заражаючи їх. Ті заражають інших. Для повного знищення тарганів необхідно 2-3 тижні.

  Найбільш відомі компанії, які роблять такі диски, — "Дохлокс", "Рейд", "Раптор", "Комбат", "Домовик","Тайга", "Чистий дім".

  У кожної з цих пасток свій інсектицид, і кожен гарний по-своєму. Наприклад, до складу Комбат Супербайт входить інсектицид нового покоління — гидраментинол. Компанія гарантує знищення однією пасткою цілий полк тарганів.  Ультразвуковий (низькочастотний) відлякувач


  Який принцип дії такого пристрою? Така пастка випромінює ультразвукові хвилі. Такі магнітно-резонансні хвилі діють нервово-паралитически на нервову систему комах, їм стає некомфортно і тарган залишає приміщення.

  Ультразвуковой отпугиватель

  Виклик професіоналів


  Сьогодні з'явилася велика кількість компаній, що пропонують послуги дезінсекції. Після їх виклику потрібно звільнити шафи від харчових продуктів. Фахівці проводять обробку вашої території газом з балонів, після чого визначають, потрібна повторна обробка чи ні. Як правило, таких заходів потрібно мінімум дві.

  24 години після обробки вікна повинні залишатися закритими. Сім'ї бажано вдома не ночуватиме. Через добу провітрюємо приміщення і перемиваем предмети, які використовуємо для їжі. Змітаємо трупи.

  Але, звичайно, буде правильніше, якщо ви будинок будете тримати в чистоті і порядку ( як це зробити ), тоді таргани в ньому не з'являться.

  Відео-боротьба з тарганами народними методами


  У наступному відео експерт розповість про народні способи, з допомогою яких можна боротися з тарганами.


  Кожне засіб, запропоноване вище, знищує не тільки тарганів, але і інших комах, які можуть завестися в будинку. Якщо ви не хочете, щоб шкідники з'явилися повторно, ніколи не залишайте на відкритому просторі залишки їжі, брудний посуд в раковині, розлиту рідину на підлозі або столі.
 • 20 січня 2018 в 14:55  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: