Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Благословення від матері нареченої
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Ще якісь 100-200 років тому майже в кожній сім'ї було прийнято, щоб молодий чоловік просив руки у батьків своєї майбутньої дружини.Якщо батьки обраниці давали добро, то молода пара отримувала благословення від них.Тоді вважалося, що спільне життя нової сім'ї буде щасливою, так як сам Бог з вуст самих рідних людей дав добро на новий союз.Таке було, як правило, у країнах Західної Європи і Америки.Частіше батьки молодих між собою поєднували дітей, навіть не питаючи їхньої думки.Головне — згода батьків з обох сторін.На щастя для багатьох пар, зараз такий звичай рідкісний і існує тільки в особливо релігійних сім'ях, частіше у мусульманського народу.У сучасному світі молоді можуть вже напередодні весілля повідомити батьків про своє рішення.Але є й ті, хто все-таки просять дозволу батьків нареченої і сподіваються отримати благословення від них.

Благословення від матері нареченої

33

  1. Більш критичний у виборі пасії для своєї дочки батько.Так як для нього вона ще маленька, і він вважає, що ніхто не гідний її.Але приходить час, і його маля виростає і заводить свою сім'ю.Звичайно ж, обом батькам буде приємно, якщо майбутній зять офіційно попросить руки їхньої дочки.Так він доведе свої щирі і серйозні наміри.
  2. Якщо папа і переживає за дочку, то він буде намагатися не показувати.Хто покаже свої емоції за двох, так це мама дівчини.Жінка не вміє приховувати свої почуття, коли це стосується рідних їй людей.А весілля її дочки — грандіозна подія.30
  3. Кожна жінка бажає щастя своїй дочці, але не кожна може погодитися з вибором чоловіка.Тому найчастіше бувають випадки, коли вона відмовляється благословити дочка і її супутника, а іноді може відмовитися від дочки, змушуючи ту зробити вибір між нею і нареченим.Такого робити не можна.Донька буде відчувати себе нещасною в шлюбі, і тоді її сім'я може зруйнуватися.
  4. Благословення від матері повинно бути щирим.Мама повинна дати напуття нової сім'ї, побажати щастя і відпустити доньку в нову сім'ю.

Благословення батьків

32

На жаль, обряд благословення батьками для молодої сім'ї досить рідкісне явище.Але як же воно відбувається?

  1. Головним атрибутом такого таїнства стає ікона, яку батьки повинні вибрати самі.І ця ікона стане символом і захистом зароджується сім'ї.Найчастіше вибір зупиняється на Іконі Божої Матері.Якщо в сім'ї вже є така ікона, то батьки можуть передати її.
  2. Благословення майбутньої дружини відбувається перед весіллям після її викупу.Перед від'їздом в ЗАГС молода сім'я та їх батьки залишаються одні в кімнаті без сторонніх людей.28
  3. У момент благословення супутники постають перед батьками, батьки тримають ікону у них над особою.Батьки вітають молодих, потім мама нареченої вимовляє слова напуття.Після побажань та побажань мама тричі хрестить майбутнього зятя, а потім свою доньку.Далі пара цілує ікону і перехрещуються самі.
  4. Ось тепер супутники можуть поїхати в ЗАГС.Після укладення шлюбу гості обсипають молодих рисом, монетами, цукерками, щоб їх спільне проживання було щасливим, довгим і солодким.Докладніше в статті: Як оригінально привітати молодят

Поради, як матері благословити дочка

31

  • Головне, щоб жінка, благословляючи свою дочку, вимовляла слова щиро і від душі.Навіть якщо вибір дочки їй не сподобався, то вона повинна постаратися прийняти майбутнього зятя.
  • Якщо жінка нічого не знає про цю процедуру, то варто відвідати церкву і поговорити з батюшкою.Він підкаже, що потрібно зробити, а також допоможе при виборі ікони, яка буде захищати і підтримувати зародилася сім'ї.
.
20 січня 2018 в 18:36  |  Переглядів: 18  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: