Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Бісять сусіди
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Що робити, коли життя по сусідству стає нестерпним?Дуже часто люди, які живуть через стіну, стають нам якщо не друзями, то принаймні добрими приятелями.Однак, деякі особистості і сім'ї можуть виявитися справжнім нічним кошмаром для своїх сусідів.Не дарма в іспанській мові слово сусід звучить як «бесино».

Бісять сусіди

Дістали сусіди? Не поспішайте починати конфлікт.Дуже часто такі ситуації переростають у справжні війни між тими, хто живе під одним дахом.

Чому сусіди бісять?

12В більшості випадків причиною невдоволення є шум.Постарайтеся з'ясувати, що конкретно робить цей неприємні звуки і надокучливі.Чуєте ви їх тільки іноді, або ці звукові атаки регулярні? Як на вас впливає цей шум? Як зробити, щоб сусіди не дратували? Як би вам хотілося вирішити цю проблему? Яких дій ви чекаєте від своїх сусідів?

Поради, якщо бісять сусіди:

1.Поговоріть із сусідами

15Якщо проблема полягає, наприклад, у тому, що сусід голосно слухає музику або вмикає телевізор на повну гучність і цим заважає вам – заспокойтеся.Найкраще постукати до нього у двері і заявити про свої незручності.Будьте ввічливі, опишіть ситуацію з вашої точки зору і поцікавтеся, в чому причина гучних звуків, які ви чуєте.Запропонуйте людині можливі шляхи вирішення: придбати гарні навушники або встановити певний час, після якого вам хотілося б побути в тиші.Дуже часто люди роблять незручності, навіть не усвідомлюючи цього.Дізнавшись про те, що нормальні для нього дії можуть сильно перешкодити кому-небудь, людина виправить свою поведінку і більше не потурбує вас.

2.Зверніться до старшого по під'їзду/дому

Якщо ваш сусід наполегливо продовжує заважати вам своєю поведінкою, можна звернутися до цієї особи, яке вкаже порушнику спокою на те, що своїми діями він порушує внутрішній регламент житлового будинку чи району.

3.Зверніться безпосередньо до власника

У разі, якщо турбує вас день за днем людина знімає будинок або квартиру, поговоріть з власником здається приміщення, так як він відповідальний за порядок на своїй території та зобов'язаний втрутитися у вирішення проблеми.

4.Зверніться до місцевих органів правопорядку

Якщо всі спроби залагодити конфлікт мирним зазнали невдачі, зверніться до дільничного або вирушайте в поліцію.З вашим сусідом проведуть бесіду з приводу його поведінки і винесуть усне попередження.

5.Ні в якому разі не відповідайте на нахабство

13Це фундаментальне правило сусідських відносин.Звичайно, Ваше терпіння може підійти до кінця.Коли це станеться, постарайтеся не дозволити собі вдатися до погроз на підвищених тонах і застосування фізичної сили.Це збудить ще більше взаємного невдоволення і може закінчитися каліцтвами для обох сторін.

6.Записуйте все, що відбувається

Як можна детальніше реєструйте все, що завдає вам шкоди.Робіть нотатки письмово, використовуйте диктофон і камеру.Коли настане час вирішувати проблему на юридичному рівні, ви зможете використовувати цю інформацію на свою користь.

7.Поговоріть з іншими сусідами

З'ясуйте, хто живуть по сусідству згоден підтримати вас у боротьбі з хуліганом.Можливо, Ви не єдиний, хто відчуває незручності, мріючи про тиші і спокої.Разом у вас набагато більше шансів добитися справедливості і відновити спокій у своєму будинку.Якщо роздратування викликає одна нав'язлива персона, читайте також: Як позбутися від сусідки-пліткарки?

8.Висловіть розумний аргумент

У більшості випадків, почувши, що продовження конфлікту буде коштувати їм грошей, багато сусіди, нарешті, здаються і припиняють порушувати порядок.

 

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: